• PAYLAŞ

Kumral Bayanlar Nasıl Giyinmelidir?

  • 07/06/2017 - 16:00
  • 0 Yorum
  • 913 görüntüleme

İnsanları ten rengine göre ayırmak gibi bir niyetimiz yok ancak her insanın farklı bir ten rengine sahip olduğunu kabul etmeliyiz. Bu renk tabi ki giyim konusunda özellikle dikkat etmelidir. Siyah tenli bir insana çok yakışan bir renk aynı oranda kumral bir bayan yakışmayacaktır. Bu yazımızda özellikle kumral bir tene sahip olan bayanların giyim esnasında dikkat etmeleri gerekenler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Amacımız kumral renkli bayanların kendi stillerini oluştururken özellikle dikkat etmeleri gereken detaylar hakkında bilgi vermek olacaktır. Şimdi bu ten rengine sahip bayanlar için alışveriş tüyoları ve giyim bilgileri hakkında küçük yardımlarda bulunmaya çalışacağız.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kıyafet alışverişi için dışarı çıktığınızda ya da dolabınızdan bir kıyafet tercih etmek istediğiniz vücut renginiz yerine saç renginize odaklanmak daha mantıklı olacaktır. Çünkü bu uyum diğer uyumu da beraberinde getirecektir. Alışverişlerinizde özellikle sıcak renklere yönelmeye dikkat etmelisiniz. Bu renkler arasında mor, pembe, gül kurusu, lila ve turkuaz gibi renklerin yoğunlukta olması daha faydalı olacaktır. Hem kumral bir görünüme sahip olup hem de genç görünmek istiyorsanız tercihlerinizi deri pantolonlardan ya da der kesimli kıyafetlerden yana kullanmalısınız. Bu elbise parçaları sizin daha genç görünmeniz konusunda özellikle yardımcı olacaktır.

Kıyafet tercihlerinizde koyu renk tonlara yönelebilirsiniz. Çünkü bu tonlara sahip olan kıyafetler kumralları olduklarından daha güzel gösterme konusunda daha da yardımcı olmaktadır. Tabi sadece koyu kıyafetlerden bir kombin yapmak yerine bununla birlikte açık renkleri kullanmaya dikkat etmelisiniz. Diyelim ki koyu renk bir etek ya da pantolon tercih ettiniz. Bunun üzerine giyeceğiniz kıyafetin renginin açık tonlara sahip olmasına odaklanmanız ortaya harika bir görünüm çıkması konusunda sizlere yardımcı olacaktır. Tüm kombinizi açık renklerden yapmak kumral tene sahip bir bayanın olduğundan daha solgun gözükmesine neden olabilir. Hasta ve solgun bir görünüme sahip olmak istemiyorsanız bunu yapmaya dikkat etmelisiniz. Güzel bir makyaj yapmayı ve bu kombinlerinizi yüzük, küpe ve bileklik gibi farklı aksesuarlarla tamamlamaya da dikkat etmeyi unutmayın.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 1.3]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉