• PAYLAŞ

Kürk Manto Nasıl Giyilir?

  • 03/11/2016 - 14:27
  • 0 Yorum
  • 966 görüntüleme

Kürk Manto Nasıl Giyilir?

Kışın geldiğini her gün biraz daha hissediyoruz. O nedenle kışlıklarımızı hazırlamaya çok önceden başladık. Soğukların bizi hasta etmesini istemiyorsak bunu yapmak zorundayız. Ancak bunu yaparken modaya uygun giyinmekten vazgeçmek zorunda değiliz. Özellikle kış aylarında bayanlar kürk manto giymeyi çok severler. Birçok hayvan hakları savunucusu tarafından tepki gösterilen bu elbiselerin gerçek olmasa da piyasa da çok sayıda imitasyonu bulunuyor.

Yazımızda sizlere kürk manto nasıl giyilir sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Bu sayede güzel bir kombin ile kürk mantonuzu giymeye devam edebileceksiniz. Geçmişte Kürk mantonun nasıl giyildiğini ve günümüz de giyim tarzının nasıl olduğunu kısaca anlatmaya çalışacağız.

70’li ve 80’li yıllardan popüler olmakla birlikte kürk insanlık tarihinin soğuktan korunmak için hayvanlardan edindiği bir elbise olarak dikkat çekiyor. Ancak o günlerde yokluk nedeniyle giyilmek zorunda olan kürklerin günümüzde giyilmesi hayvanların neslini tüketmesinden dolayı tepki çekiyor. O nedenle özellikle orijinal kürk almak hem çok pahalı oluyor hem de başınıza istemeyeceğiniz şeylerin gelmesine neden olabilir. Bir grup tarafından yumurta yağmuruna tutulabilirsiniz. Neyse, bu konuları zaten biliyoruz biz imitasyon olan kürk montu nasıl giyeceğinize değinelim.

kurk-mont-nasil-giyilir

Kürk Mont ve Gece Hayatı

Geçmişte kürk montu giymek isteyenler daha çok gece hayatında bunu tercih ediyorlar. Şık bir şekilde dışarı çıkmak isteyen kadınlar hem soğuktan korunuyorlar hem de şık ve seksi bir görünüm elde ediyorlardı. Ancak zaman her şeyi değiştirdiği gibi kürk montun giyim şeklini de tamamen değiştirmeye devam ediyor.

Özellikle son yıllarda kürk montun tamamen sportif bir görünüme girmesi için yapılan çok sayıda çalışma var. Bu sayede kürkün günlük hayat içerisinde rahatlıkla giyilmesi amaçlanıyor. Kürk giyecekseniz bunu spor ayakkabı ile giyerek farklı bir tarzı ortaya koyabilirsiniz.

Alternatif olarak çok fazla seçenek var. Örneğin bir Jean bir tişörtle birlikte kürk mantonuzu kombin yapabilirsiniz. İş kadınıysanız takım elbisenizin üzerinde farklı bir hava katmak istiyorsanız giymeyi tercih edebilirsiniz. Ya da kemerli kürk mantoları bu yağmurlu günlerde giymeyi tercih edebilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉