• PAYLAŞ

Maksi Etekler Nasıl Giyilir?

  • 27/09/2016 - 23:03
  • 0 Yorum
  • 835 görüntüleme

Maksi Etekler Nasıl Giyilir?

Kendimizi iyi hissetmek, güzel görünmek ve etrafımızdan beğeni toplamak için giyebileceğimiz çok sayıda farklı elbise bulunuyor. Bu elbiseler arasında son yıllarda moda olan maksi etekler de bulunuyor. Farklı kesimleri ve ilginç tarzı ile rahat giyimi tercih eden bayanlar sürekli olarak bu etekleri giymeyi tercih ediyorlar. Eğer sizlerde bu eteklerden giymek istiyorsanız nasıl giyilmesi gerektiğini öğrenmeniz gerekiyor. Bu sayede kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.

 

Bu konuda eğer dikkatli davranmazsanız güzel görüneyim derken bir anda rüküş bir görüntü sağlayabilirsiniz. Amacımız güzel ve şık bir görünüm elde etmekse mutlaka sizinle paylaşacağımız bilgileri çok iyi bir şekilde bilmeniz gerekiyor. Şimdi sıra ile bu bilgileri size aktarmaya çalışalım.

İlk olarak bu etekleri giyerek gidebileceğiniz yerleri bilmelisiniz. Konserler, özel davetlere giderken giyebilmenizin yanı sıra parkta köpeğinizi gezdirmeye çıktığınız da ya da plaja giderken maksi etekleri tercih edebilirsiniz. Bu açıdan bakıldığında çok kullanışlı ve her koşulda giyilebilecek bir etek olarak görülebilir. O nedenle de günümüzde neredeyse her kadının gardırobunda olması gereken kıyafetler olarak görülüyor.

Bu eteklerin en büyük özelliği çok farklı şekillerde olabilmesi olarak dikkat çekiyor. Üst tarafı pantolon tarzı alt tarafı yırtmaçlı etek olabildiği gibi, ayak bileklerine kadar inen maksi eteklerde bulunuyor. Bu nedenle kendinizi ifade etme şeklinize göre tercihinizi yapmalısınız. Son yıllarda maksi eteklerde bohem tarzı sıklıkla tercih ediliyor. Bu tarz hem güzel, hem de şık bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Bu yılın en moda renkleri ise mavi, yeşil, fuşya ve turkuaz olarak dikkat çekiyor.

 

Maksi etekleri uzun boyunuzu biraz daha kısa göstermek için tercih edebilirsiniz. Ve bunun üzerine giyeceğiniz kısa bir ceket ve bolero ile kombini tamamlayabilirsiniz. Bu sizin olduğunuzdan daha kısa görünmeniz konusunda yardımcı olacaktır. Etekte yatay çizgilerin olmasına dikkat edin.

Kısa göstermek için tercih edilebileceği gibi uzun bir etki yaratmak içinde tercih edilebilir. Bunun için V yakalı bir üst ile minyon tipe sahip kadınlar tercih edebilir. Kilo fazlanız varsa spor ayakkabı ile giyinildiğinde çok kötü bir görünüm sağlayacaksınız. Bunu unutmayın.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉