• PAYLAŞ

Mini Etek Kombini Nasıl Yapılır?

  • 17/10/2016 - 17:30
  • 0 Yorum
  • 1293 görüntüleme

Mini Etek Kombini Nasıl Yapılır?

Özellikle yaz ayların bayanlar tarafından mini etekler daha çok tercih ediliyor. Hem rahat olması hem de seksi bir hava katması nedeniyle giyilen mini etekler çok farklı şekillerde kullanımı yapılabiliyor. Mini etek kombinleri yaz aylarını geride bıraktığımız şu günlerde beklenilenden daha çok tercih edildiğini söyleyebiliriz. Genellikle siyah renkte olanları tercih edilse de günümüzde çok farklı modelleri bulunan renk çeşitlerine ulaşabiliyorsunuz. Renk ve model tercihi tamamen size bırakılmış durumdadır. Ancak siyah dar mini etek kombinleri yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli detaylar bulunuyor. Bu yayınımızda sizlere bu detaylar hakkında bilgi vererek başlayalım.mini-etek-kombini-1

Siyah Mini Etek Kombinleri

Mini etek kombinleri 2016 yılında geride bırakırken çok moda olduğunu söyleyebiliriz. Sonbaharı yaşadığımız şu günlerde bayanlar tarafından hala tercihi yapılabiliyor. Şimdi sizlere siyah dar mini etek kombinleri yaparken dikkat etmeniz gerekenler hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Gömlek ile giyim; Mini eteğinizin üzerine gömlek tercihi yapabilirsiniz. Ancak gömleğinizi takım elbisenizin içine giydiğiniz modellerden yana kullanmamanızı tavsiye etmemiz gerekiyor. Düz ve sade görünüme sahip bini etekleri bol gömleklerle kullanabilirsiniz. Puantiyeli gömlek ile kullanımını tercih ederseniz kendinize küçük hanımefendi havası katabilirsiniz.

Tişört ile giyim; Genellikle genç bayanlar tarafından tercih edilen bir kombin çeşididir.  Özellikle kumaşı ince olan mini etekler bu şekilde giyimi tercih edilebiliyor. Bahar aylarında bu kombini tamamlamak için blazer ceket giyimi de tercih edilebilir.

Badilerle giyim; Dar badilerle birlikte giyilen aynı renkteki mini etekler elbise giymiş havası kazandırmaktadır. Bu kombini tamamlamak için güzel bir kemer tercihini yapabilirsiniz.

Siyah etek üzerine ne giyilir tercihi aslında tamamen size kalmıştır. Ancak birbirine uygun renkleri bulmanız ve giyiminizi düzenlemeniz gerekiyor. Kazakla birlikte mini etek giyebilirsiniz. Blazer ceketle birlikte ofiste mini eteğinizi giyebilirsiniz. Asi bir kadın görünümü kazanmak için mini eteğinizi deri ceketle kombinleyebilirsiniz.

Mini etekle birlikte giyeceğiniz kıyafetleri belirledikten sonra son dokunuşu yapmak için mini eteğinize uygun ayakkabı tercihini de yapmanız gerekiyor. Bu tercihinizi genellikle yüksek topuklu ayakkabılardan yana kullanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉