• PAYLAŞ

Parlak Giysiler Nasıl Kombinlenir?

  • 16/09/2016 - 15:00
  • 0 Yorum
  • 1053 görüntüleme

Elinizin altında mutlaka bir ışıltılı elbise bulunmalıdır. Bu elbiseler özel davetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kadınlar kendilerini güzel ve farklı göstermek biraz da dikkatleri üzerinde toplamak için bu elbiseleri giyerler. Işıltılı elbiseleri giyerken dikkat etmeniz gereken önemli detaylar vardır. Çünkü bu elbiseler alelade giyilecek elbiselerde değildir. Tek başına bile giyilebilen bu elbiseyi daha dikkat çekici hale getirmek için uygun eşyalarla kombin yapmak gerekiyor. Yazının devamında ışıltılı elbiseleri nasıl kombin yapacağınız hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Sizlerde daha şık ve dikkat çekici bir şekilde bilgiler sayesinde giyinme şansını elde edeceksiniz.

Işıltılı Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Bu elbiselerin üzerinde yeterince detay bulunmaktadır. O nedenle yanında giyeceğiniz ayakkabı olsun, takacağınız çanta olsun fazla renkli olmaması tavsiye edilmektedir. Takacağınız takılarında sade olmasına dikkat edilmelidir. Işıltılı elbisenin eğer yaka kısmı kapalıysa sade bir küpe yeterli olacaktır. Ya da sade bir kolye sizlere farklı ve dikkat çekici bir hava kazandıracaktır. Ayakkabı tercihinizi rugan stilettolardan yana kullanmanız yeterli olacaktır.

isiltili-elbise-1

Elbisenin sadece üst kısım içinse pantolon tercihinizi sade ve düz bir renkten yana kullanmalısınız. Bu size şık ancak iddiasız bir görünüm yakalamanızda yardımcı olacaktır. Bu giyim şeklinde kombini tamamlamak için stiletto yerine sade bir babet giymeniz güzel bir kombin oluşturmanız için yeterli olacaktır.

Eğer pantolonunuz ışıltılıysa üst tarafınıza giyeceğiniz elbise önemlidir. Üst kısımda tercihiniz ipek bir gömlek olabilir. Ya da bluz tercihiniz yapabilirsiniz. Bu ikiliden birisini ışıltılı pantolonunuzun üzerine giyebilir. Ekstra olarak da bu ikilinin üzerine blazer ceket tercihini yapabilirsiniz. Yapacağınız kombinde dikkat çekici unsur alt tarafta olduğu için üst tarafta iddialı takıları kullanmamanız tercih etmelisiniz. Sade bir küpe ya da kolye kombin için yeterli olacaktır.

Işıltılı parçalardan birisi de kalem eteklerdir. Payetlerle birlikte giyilebilen ışıltılı kalem etekleri davetlerde, düğünlerde ya da partilerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Bu ışıltılı eteğin üzerine sade ve akılda kalıcı bir bluz tercih etmek sizler için yeterli olacaktır. Bu kombinin altına bağcıklı bir ayakkabı tercihi yeterli olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉