• PAYLAŞ

Pastel Renk Kombinleri Nasıl Yapılır ?

  • 25/07/2016 - 20:23
  • 0 Yorum
  • 794 görüntüleme

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte açık renklerin ortaya çıkmasının da zamanının geldiği söylememiz gerekiyor. En sevdiğiniz renkleri rahatça giyebileceğiniz elbiseler ile kombinler oluşturabilirsiniz ve bunları rahatlıkla giyebilirsiniz.

Limon Sarısı rengini merkeze koyarak yapacağınız kombinin renk skalasında olacak diğer renkler kahverengi ve turkuaz olabilir. Sarı sıfır kol güzel bir elbisenin yanında, turkuaz bir saat, kahverengi sandalet tarzı topuklu ayakkabılar, moda bir güneş gözlüğü ve koyu sarı renginde bir çanta ve zarif bir yüzük kullanabilirsiniz.

Nane Yeşili’ni merkeze alarak kendi kombinizi hazırlayabilirsiniz. Bunun için renk skalanıza yardımcı renkler olarak Koyu yeşil ve bej’i kullanabilirsiniz. Zarif birer küpe, sandalet birer rahat ayakkabı, bej rahat bir pantolon, koyu yeşil çanta ile kombinizi tamamlayabilirsiniz.

Toz Pembe’yi merkeze alarak dikkat çekici bir tarz yaratabilirsiniz. Renk paletinizde fuga ve gece mavisi kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Tozpembeden oluşan takım elbisenin altına kırmızı tonda bir topuklu ayakkabı giyebilirsiniz. Fuga tonlarda zarif bir çanta ve turkuaz bir saati bu kombine ekleyebilişiniz. Koyu tonlarda bir şalın yanında beyaz püsküllü küpeler ile tamamlayabilirsiniz.

Bebek mavisi çok zarif bir tondur. Bunu yardımcı renk olarak kullanmanızın yanına renk skalanıza taba ve bej renklerini de ekleyebilirsiniz. Bebek mavisini kullanacağınız yer bu sefer çantanız olabilir. Taba renginde sandaletler giyebilirsiniz. Bej ve taba renklerinin arasında sıfır kollu bir elbiseyi bunların üstüne giyebilirsiniz. Yarı aydınlık bir güneş gözlüğü ile elbisenizi tamamlayabilirsiniz.

Eflatun rengi ile yapabileceğiniz kombinler nelerdir onlara bakalım. Renk skalanızda eflatunun yanı sıra bordo ve kayısı renklerini kullanabilirsiniz. Eflatun renginde sıfır kol bir t-shirt kullanabilirsiniz. Bunun yanına ek olarak borda bir fular ve ayakkabı tercihini yapabilirsiniz. Siyah ağırlıklı bej tonları olan bir çanta ve gri bir saat takabilirsiniz. Küpe tercihiniz için de sadelikten vazgeçmemelisiniz.

Bu kombiler arasında hoşunuza gideni elinizde bulunan elbiseler ile yapabileceğiniz gibi küçük alışverişlere giderek kombini tamamlayabilirsiniz. Kombini oluştururken ekstra bir şeyler yapmak sizin elinizdedir. Güzelleştirmek için ufak dokunuşlar yapmak yeterli olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉