• PAYLAŞ

Pastel Renkler İle Kombin Nasıl Yapılır?

  • 24/12/2016 - 08:46
  • 0 Yorum
  • 738 görüntüleme

Pastel Renkler İle Kombin Nasıl Yapılır?

Renkler özellikle son yıllarda pastel renkler moda içerisinde çok sıklıkla kullanılmalıdır. Pastel renkler moda konusunda dikkatli kullanılması gereken renklerdir. 2016 yılı sonu ve 2017 yılında ilk aylarında büyük ihtimalle bu renkler moda alanında daha çok tercih edilecektir. Pastel Renkle ile kombin yapılırken nelere dikkat edileceğini kurallar hakkında sizlerle paylaşacağız. Özellikle Neon renkler ile kullanıldığın da pastel renklerin daha renkli ve hareketli görüldüğünü söyleyebiliriz. Pastel renkler bir o kadar zarif görünmek için kadınlar tarafından tercih edilebilir. Şimdi pastel renkleri elbiseleriniz de kullanırken dikkat etmeniz gereken kuralları yazalım.

Pastel Renk Kuralları 1

Pastel renkleri kullanırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta siyah renkten uzak durmak olacaktır. Ya da daha genel tonlarda koyu tonlardan uzak durmalısınız. Eğer lacivert kullanacaksanız mavi rengi kullanmalısınız. Kahverengi bir elbiseyi pastel ile kullanmak yerine de krem rengini tercih edebilirsiniz. Aniden gelişen bir buluşma ve davette ise gri ve lavanta renklerini pastel renk kombininiz de kullanabilirsiniz. Bu iki rengin kombini size çok şık bir görünüm kazandıracaktır.

Pastel Renk Kuralları 2

Pastel renk kombinleriniz de iki pastel rengi bir arada kullanabilirsiniz. Ancak bu kombininize biraz kontrast vermeniz iyi olacaktır. Bu sayede pastel kıyafetlerinizin daha çok dikkat çekebileceğini söyleyebiliriz. Onun için de yeşil ve mavi renkleri, lila ve sarı renkleri kullanabilirsiniz. Pastel elbiseleriniz de aynı rengi baştan aşağı kullanmak isterseniz kemer ve çanta ile kontrast verebilirsiniz.

Pastel Renk Kuralları 3

Pastel renk kombinlerin de takılarınıza dikkat etmelisiniz. Takılarınızda inci yerine gümüş takılarınızı tercih etmelisiniz. Altını ve altın renkli aksesuarları tercih etmeye çalışmalısınız. Eğer kıyafetleriniz ile birlikte inci ve pastel renkleri bir arada kullanırsanız yaşınızı olduğundan büyük görünmesine neden olabilirsiniz.

Pastel Renk Kuralları 4

Pastel renk olarak bej renk bir elbiseyi tercih ettiniz. Bunun altına giyeceğinizi çorabı ilginç bir seçenekten tercih etmelisiniz. Soluk sarı bir çorabı bunun için tercih edebilirsiniz. Bu konuda ön yargılarınızdan kurtulun ve daha şık bir görünüm için farklı seçenekleri kullanın.

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉