• PAYLAŞ

Paypal Kullanıcılarına Alternatif Üç Ödeme Yöntemi

  • 18/06/2016 - 20:01
  • 0 Yorum
  • 923 görüntüleme

kapak

Türkiye’ de çok uzun zamandan bu yana faaliyet gösteren Paypal ülkemizden çekilme kararı aldı. Bu karar bir çok Paypal kullanıcısını da etkilemiş görünüyor. Kredi kartı ile online alışverişten hesaplar arası para gönderme alma işlemlerinde kullanıcısına tam güvence vermiş olan Paypal yeri doldurulamazmış gibi gözükse de aslında bu hizmetleri sunan ve güvenilir hizmet sağlayıcıları var . Paypal kullanıcıları için aynı hizmeti sunan beş ayrı firmayı sizler için derledik bunların işlevselliğini beraberce inceleyelim.

 

bkm express

 

BKM Express aslında adını dünyaya duyurmak da biraz yavaş seyretse de tamamen Türk malı olması kullanmamız için en önemli sebeplerden bir tanesidir.BKM Express aynı zaman da bütün kartlarımızı aynı platformda toplanmasını sağlayan bir özelliğe sahiptir. BKM Express bankalar arası kart merkezi tarafından kurulmuş olması güvenliğinin tartışılamaz hale gelmesinin başlıca nedenlerindendir. Ülkemizde faaliyet gösteren tüm online sitelerde tam anlamıyla güvenilir ödeme seçeneği olarak kullanılma özelliğine sahiptir. Bir nevi cebimizdeki cüzdanımız olacak kadar alternatif çözümler sunmakta.

Paypal-Alternatifi-Online-Ödeme-Yöntemleri-370x210

WepMoney çok uzun zamandan beri ödeme alma, gönderme, para yatırma ve para çekme konusunda olanaklar sağlarken aynı zaman da yatırım yapma olanağı sunmaktadır. WepMoney kendisini tanıtmak için Evrensel ödeme sistemi sloganın kullanmaktadır ve güvenilirliğini tüm dünyada kanıtlamış oluşumlardan bir tanesidir.

Payoneer bu alanda salam prestije sahip olan ve dünyada 200 ülkeye hizmet sunan bir para transfer şirketidir. Payoneer bir çok para transfer firmasına göre kurumsal şirketlere daha esnek olanaklar sağlamasıyla bilinir.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉