• PAYLAŞ

Pokemon GO’da Pikachu Nasıl Yakalanır?

  • 21/08/2016 - 17:00
  • 0 Yorum
  • 1042 görüntüleme

Pokémon Go oyunu indirmeye sunulduğundan bu yana  Avrupa dahil olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde bir çılgınlık haline geldi ve bunun yanı sıra, Türkiye’de oldukça beğenilen uygulama sayesinde oyuncular sokaklara kendini vurdu bile. Uygulama içerinde en önemli karakterlerinden olan Pikachu’yu yakalamak oyunu oynayan herkesin tek hedefi.

Pokemon Go’ya Başlar Başlamaz Pikachu Nasıl Yakalanır?

Pokémon Go uygulamasını açıp oyununa başlayarak minik canavarlarınızı aramaya başladığınız zaman, oyun size ilk başta 3 farklı Pokémon karakteri veriyor. Genel olarak açıklarsak bu aşamada seçenekleriniz arasında Charmander, Bulbasaur ve bu ikisinin dışında farklı başka bir karakter oluyor. Fakat temel olarak baktığınızda oyun başlar başlamaz genel olarak bu olasılık geçerli. Bu aşamadan yapmanız gereken detay, hemen oyunun heyecanına kapılmayıp, bu Pokémonları tamamen görmezden gelerek harita üzerinde yürümeye devam etmek. Yaklaşık olarak söylemek gerekirse 8-10 dakika kadar sabırla yürümeye devam etmelisiniz. Bu esnada ekranınızda aynı veya bir kaçı farklı 3’lü gruplar şeklinde Pokémonlar çıkmaya başlayacaktır, siz sabırla yürümeye devam etmelisiniz.

Pokemon GO'da Pikachu Nasıl Yakalanır 1

Her 3 veya 4 dakika içerisinde bir tekrar ve tekrar ekranda belirecek olan diğer Pokémon karakterlerini görmezden gelmeye devam ediyorsunuz, bu olay aşa yukarı 4 – 5 kez tekrarlayabilir. Siz ekranınızda çıkan hiçbir karaktere aldırış etmeyin Pikachu karakterine rastlayana kadar yürümeye devam edin. Normal şartlara göre 1 ya da 1.5 kilometre kadar yürümeye devam ettiğinizde Pikachu karakterini bulma şansınız artıyor.

Sabırla beklemenizin meyvesini biraz sonra göreceksiniz ve ekranınızda Pikachu karakterinin belirdiğini fark edeceksiniz. Arık yapmanız gereken üzerine tıklayarak topunuzu kahramanımızın üzerine fırlatın. Aslında Pikachu karakterini oyunun ilerleyen kısımlarında yakalamanız mümkün elbette. Ancak oyun ilk olarak başlar başlamaz bir Pikachusu olsun kim istemez.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉