• PAYLAŞ

Pratik At Kuyruğu Nasıl Yapılır?

  • 12/08/2016 - 17:00
  • 0 Yorum
  • 959 görüntüleme

Pratik olmak aniden gelişen olaylar karşısında net kararlar verebilmek bazen hayat kurtarabilir. Evde rahat bir şekilde oturuyorsunuz arkadaşlarınızdan telefon geldi hemen hazırlanmanızı ve kapının önüne inmenizi sizlere söylediler. Birlikte bir  yere gideceklerini söylediler. Bu durum karşısında birden paniğe kapılıp elinizin ayağınızın dolaşmasına gerek yok. Üzerinize hemen her ortama uyabilecek rahatlıkla bir kıyafet tercihi yapmalısınız. Ardından hafif bir makyaj, takılar ve son olarak da bir kadının en çok bakım yaptığı saçlara sıra gelecektir. Yukarı da saydığımız birçok şeyi hemen yapabilirsiniz ancak iş saçlara geldiğinde sıkıntıya girebilirsiniz.

Merak etmeyin bu konuda da biz sizlere yardımcı olacak bilgiyi vereceğiz. Pratik at kuyruğu nasıl yapılır bunu anlatacağız ve rahat bir şekilde arkadaşlarınızın çağrısına olumlu bir cevap verebileceksiniz. Çok basit bir saç modeli olmasının yanı sıra girdiğiniz her ortama uyum sağlaması ile at kuyruğu birçok kadın tarafından benimsenmektedir. Modası hiçbir zaman geçmeyecek ve hızlı bir şekilde yapılması da buna ek olarak işinizi kolaylaştıracaktır.

pratik-at-kuyruğu

Önceden haberiniz olmayan buluşmalar için rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model olduğu için hayat kurtaracaktır. At kuyruğunun farklı modelleri de bulunuyor. Ancak sizlere biz en basit at kuyruğunu nasıl yapacağınızı anlatacağız. Yapmanız gereken saçlarınızı bir toka yardımı ile tepeden tutturmak olacaktır. Tek yapmanız gereken işlem sadece bu değil. Bir küçük işlem daha yapmanız gerekiyor. Bu işlem de saçlarınızı bir tarak yardımı ile güzelce taramak olacaktır. At kuyruğu modelinde dikkat edilmesi gereken saçınızdan farklı renkte bir toka kullanmamanız gerektiğidir. Ayrıca kullanacağınız tokanın plastik olmaması çok önemlidir.

At kuyruğunu başınızın tam tepe noktasından yapabileceğiniz gibi kafa arkanızın üst bölümünden de yapabilirsiniz. Tokanın saç renginize uygun olması çok önemlidir. Saçın rengi ile aynı renkte toka tercihi en ideal bağlamanın yapılmasına yardımcı olacaktır. At kuyruğu modelinin yapılmasında tokayı çok sıkı tutturmayın yada çok gevşek olmasın. Tokayı taktıktan sonra saçınızı ikiye ayırın ve tokanın tam anlamı ile oturması için iyice iki tarafa doğru çekin. Bu sizin hayatınızı kurtaracaktır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉