• PAYLAŞ

Püsküllü Bayan Ceket Kombini Nasıl Yapılır?

  • 28/01/2017 - 23:13
  • 0 Yorum
  • 1105 görüntüleme

Püsküllü Bayan Ceket Kombini Nasıl Yapılır?

Kışı bu yıl iliklerimize kadar yaşadık. Ancak her şeyin bir sonu olduğu gibi kışın yavaşça sonuna doğru ilerliyoruz. Önümüz ilk bahar ve bu bahar ayalarında giyebileceğini kıyafetlerden bir tanesi de püsküllü ceketlerdir. Her sezon olduğu gibi bu sezonun da moda kıyafetlerinden birisi olacağı konusunda emin olabilirsiniz. Özellikle de ünlü modacıların bu ceketler için düşündükleri yenilikler sizlere giyerken farklı bir hava kazandıracaktır. Yeni sezona sayılı günler kala günlük kıyafetleriniz ile rahatça giyebileceğiniz püsküllü ceket modellerini araştırmaya şimdiden başlamalısınız. Araştırma sırasında size yardımcı olacak birkaç ipucu’yu sizler ile paylaşmaya çalışacağız. Bu sayede kendiniz için doğru modeli tercih edebilirsiniz.

Püsküllü ceket nasıl giyilir?

Bir kombinde bu ceketi kullanmak istiyorsanız yazımızı dikkatli bir şekilde okumalısınız. Zor bir kıyafet gibi görünür. Bunun nedeni olarak görünüşünü söyleyebiliriz. Ancak hiç de öyle değildir. Zorlaştıran sadece tercihleriniz olacaktır. Tercihlerinizi doğru şekilde yapamazsanız büyük ihtimal ile rüküş bir görünüm oluşturacaksınız. Önemli olan kullanacağını püsküllü ceket ile birlikte ki parçalarınızı doğru şekilde kullanmanız olacaktır. Deri püsküllü ceket giyecekseniz altına mutlaka beyaz bir pantolon tercih etmelisiniz. Bu ikili tarzınızı yansıtma konusunda size yardım edecektir. Ayrıca bir başka kombin önerisi olarak dizüstünde olan bir etek ile eteğin içine sokabileceğiniz beyaz bir tişört ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Süet bir cekete sahipseniz bunun içinde kombin önerilerimiz olacak. Alt tarafında İspanyol paça bir pantolon, onun altına ayakkabı tercihi olarak süet bir ayakkabı tercih etmelisiniz. Tüm bu kombinlerden hangisini tercih edeceğiniz tamamen size kalıyor. Kendini ve vücut ölçülerini tam olarak bilen bir bayan doğru kombin tercihini yapacaktır. Çünkü bu kombinlerin hepsi her vücutta aynı etkiyi yaratmayacaktır.

Püsküllü ceket kombininiz ile dikkat çekici ve şık bir görünüm oluşturmak istiyorsanız şalvar model olarak adlandırılan bir pantolon ve salaş bir gömlek ile kombinleyebilirsiniz. Gömleğin renginin beyaz olması gerektiğini de söylemeliyiz. Ayakkabı tercihiniz ise siyah ince topuklu olan ayakkabılardan yana kullanmalısınız. Ortamın en şık ve dikkat çekici bayan olacaksınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉