• PAYLAŞ

Sarı Renk Elbise Nasıl Giyilir?

  • 01/09/2016 - 13:20
  • 0 Yorum
  • 1260 görüntüleme

Güzel giyinmek bir sanattır bu sanatı gerçekleştirecek olanda sizsiniz. Her zaman dışarıdan tavsiye alarak kendinize ait bir giyim tarzı oluşturamazsınız. Ancak gene de dışarıdan bilgiler almak giyim tarzınızı ortaya çıkarırken sizlere yardım edecektir. Misal bu konu başlığını oluşturan sarı renk elbiseleri giyerken nelere dikkat etmeniz gerektiği çok önemlidir. Bu elbiselerden giymek istiyorsanız hangi konulara dikkat etmeniz gerektiğini çok iyi bilmeniz gerekiyor. Bu saatte üzerinize yakışacak sarı renk elbise tercihinizi daha iyi yapabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi sarı renk elbise giymek özen gerektiren bir elbise çeşididir. Renk olarak en dikkat çekici renk tonlarının başında gelenlerden birisidir. Canlı ve sıcak bir renk olması giyen insanın kendisini güzel ve dikkate değer bir hale getirmesine yardım etmektedir. Sarı renk ana renklerden birisi değildir. Yeşil ve kırmızı renklerinin karışması ile ortaya çıkan bir renktir. Sarının içinde bulunan kırmızı miktarı arttıkça sıcaklık etkisi artmaktadır. Yeşil miktarı atarsa ise renk daha soğuk bir tona bürünecektir.  Sarı renk için kombin yapmak konusunda sizlere açık bilgiler vermeye çalışacağız.

sari-renk-elbise-nasil-giyilir-1

Sarı Renk Elbise için ipuçları

Bu renk konusunda çok bilinen yanlışların başında bronz tenli insanlara daha çok yakıştığı olmaktadır. Bu renk her insana yakışmaktadır. Ancak doğru bir şekilde giyilmesi şartı ile bu gerçekleşiyor. Bunun için cilt tonunuzu bilmek ve buna uygun sarı tonlarında ki elbiseyi tercih etmeniz gerekiyor. Bunun için renk çemberinden yararlanmanızı tavsiye edebiliriz. En uygun renk tonunu bulmakta bu çemberlerin sizlere büyük yardımı dokunacaktır.

Sarı renk elbise ile birlikte takılacak takılar, çantalar, gözlük ve ayakkabılar çok önemlidir. Eğer kombini gerekli şekilde yaparsanız amacınıza ulaşabilirsiniz. Sarı renk ile kombin yaparken en çok tercih edilen renk siyahtır. Sarı ve siyah renkler birbiri ile kombin yapılması en kolay renklerdir. Giydiğiniz sarı elbisenin üzerine siyah bir ceket giyebilirsiniz. Bu sizin yüzünüzle aynı tonda olan seri elbisenin etkisini ortadan kaldıracak ve daha farklı bir tarz yakalamanıza yardımcı olacaktır. Şimdiden bu uyarılara dikkat ederek giyiminize dikkat edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 2]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉