• PAYLAŞ

Selülit için en etkili bakım nasıl yapılır ?

  • 19/07/2016 - 16:19
  • 0 Yorum
  • 810 görüntüleme

selulit-bakım

Yaz aylarında özellikle kadınların stres yaşamasına neden olan selülit ’in ortadan kaldırılması için yapılacak bakımların neler olduğunu az çok herkes biliyor. Bu yazımızda sizlere en etkili selülit bakım yöntemlerinin neler olduğunu aktarmaya çalışacağız. Bu yöntemleri düzenli olarak uygulayarak selüloitlerinizden kurtularak tatilinize başlayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi basen bölgesinde portakal kabuğu şeklinde ortaya çıkan selülitler ilerledikçe derin çatlaklar ortaya çıkmaktadır. Biz bu yazımında sizlere uygulayabileceğiniz kürler hakkında bilgi vereceğiz.

Murad firm and tone serum olarak bilinen uygulama ile cildinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Bu serumun sayesinde çatlarını hedef alan serumu uygulamanız selüloitti ortadan kaldırılmasına yardım edecektir.

Perricone MD Cold Plasma Body, özel bir teknoloji ile üretilen ve Cold Plasma adı verilen bir losyon içermektedir. İçerisinde kafein bulunan bu losyon popo bölgesinde bulunan selülitleri azalmasına yardımcı olmaktadır. Vücutta antik aging adı verilen bir etki yaratmaktadır.

Shıseıdo Super Slimming Reducer, özel bir masaj yöntemi ile uygulanması gereken bir jel kremdir. Gerekli şekilde uygulanması ile selülite neden olan yağların yakılmasına yardımcı oluyor ve yağların tekrar birikmesine engel olmaktadır.

L,occitane Almond Shaping Delight, içerisinde badem özleri bulunan bu karışım insan vücudunda bulunan ödemin dışarı atılmasına yardımcı olmaktadır.

Sephora Firming Anti-Cellulite Massager, evde kolay bir şekilde uygulayabileceğiniz bir selülit masaj yöntemidir. Bu sayede selülitlerin inceltilmesine yardımcı olmaktadır.

Sısley Cellulinov, Longan çekirdeği adı verilen bir bitkinin özünün bulunduğu bir kremdir. Vücutta bulunan ve selülite neden olan yağların diyete girmesine neden oluyor ve ortadan kalkmasına yardımcı oluyor.

Nuxe Huile Minceur Selülit Giderici İnceltici Yağ, bazen selülitler vücudun tuttuğu su nedeniyle oluşmaktadır. Bu ürün sayesinde vücuduna nem kazandırılmaktadır. İçerisinde fındık, susam, greyfurt ve sedir gibi yağlar bulunmaktadır.

Elancyl Cellu Slim Ventre Plat, Daha çok göbek ve bel bölgelerinde bulunan selülitin ortadan kalkması için bu yağı kullanabilirsiniz. Vücudun içinde bulunan kan dolaşımın daha hızlı olmasına yardımcı oluyor.

Bu yağlardan, kremlerden birisini uygulayarak kısa süre içerisinde ortaya çıkan selülitin kaybolmasına etki sağlayabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉