• PAYLAŞ

Sevgili ile Buluşurken Nasıl Giyinilmelidir?

  • 09/03/2017 - 18:18
  • 0 Yorum
  • 932 görüntüleme

Sevgili ile Buluşurken Nasıl Giyinilmelidir?

Kadınlar bu konuda daha dikkatli ve titiz bir davranış içindeler diyebiliriz. Çünkü karşılarında ki insanı her halleri ile etkilemek isterler. Erkekler ise daha rahat oldukları bir konudur. Giyim için tercih edeceklerinizde özellikle sevgili ile buluşurken ne giyeceğinize dikkat etmeniz gerekiyor. Bazen fazla özen göstermek amacımızın dışında kıyafetleri tercih etmemize neden olabilir. O nedenle hem şık hem de zarif bir şekilde giyinerek buluşmaya gitmeniz için tercihlerine dikkat etmelisiniz. Şimdi sevgili ile buluşmada dikkat edilmesi gereken detayları sizle ile açıklamalı bir şekilde paylaşalım.

Yapılacaklar ve Yapılmayacaklar

Dekolte giymek ilk buluşma için tercih edilebilecek bir giyim tarzı değildir. Karşınızda ki insanı kendinizi belki özgüvenli olduğunuz göstermek istiyor olabilirsiniz ancak o büyük ihtimal ile sizi yanlış anlayacaktır. Ayrıca dekolte giydiğiniz de erkek arkadaşınızın gözü ister istemez oraya koyacaktır. Bu durum hem sizin hem de onun tedirgin bir ortam içinde bulunmanıza neden olacaktır. Beyaz bir gömlek ve kahverengi bir deri pantolon ile oluşturacağınız kombin daha iyi bir tercih olabilir. Kısaca usturuplu bir şekilde giyinmeniz daha iyi olacaktır.

Mor renkli kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Bu renk ilginç kabul edilse de erkek arkadaşınız ile gideceğiniz buluşma için kıyafetlerinizde tercih edebilirsiniz. Çok güzel bir görüntüyü oluşturmanıza ve erkek arkadaşınızın size hayran kalmasına bu renk ile sağlayabilirsiniz. Tabi yukarıda değindiğimiz gibi tercihinizi doğru yapmalısınız.

Trikolar düzgün bir fiziğe sahip bayanların etrafındaki herkesi etkilemesi için yeterli bir kıyafettir. Bu kıyafet sizi hem modern bir görüntüye sokacak hem de hanım hanımcık bir stil sahibi olmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca buluşmanızda size rahatlık sağlayacaktır.

Buluşmaya gitmek için kalem etekler ile güzel bir kombin yapabilirsiniz. Modern kadınların değişmez elbiselerinden olan kalem etekler ortaya şık ve zarif bir görüntü çıkarma konusunda çok beceriklidir. Ayrıca bu tercih karşınızda ki erkeğe ilişkinizi ne kadar ciddiye aldığınız konusunda mesaj da verecektir. Uzun bir çizme ile giyeceğiniz mini etekle de buluşmaya gidebilirsiniz.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉