• PAYLAŞ

Siyah Jean Pantolon Kombinleri Nelerdir?

  • 21/05/2017 - 15:00
  • 0 Yorum
  • 642 görüntüleme

Her kadının dolabında bulunan bazı kıyafetler vardır. Bu kıyafetlerden birisi de siyah Jean pantolonlardır. Çok farklı durumlarda rahatça giyilebilme şansı sunması nedeniyle dolabınızda bir kaça adet siyah Jean pantolon bulunabilir. Eğer bu kadar faydalı ve kullanışlı bir kıyafete sahip değilseniz size tavsiyemiz acil bir şekilde bu pantolondan edinmeniz olacaktır. Yazımızın devamında sizlere bu renkte bir pantolon ile yapabileceğiniz kombinler hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu sayede daha rahat bir şekilde istediğiniz her giyebileceğiniz kıyafetleriniz hazır halde sizleri bekliyor olacak. Tabi bu kombinlere kendi imzanız olan küçük detaylar eklemekte tamamen size kalmış bir durumdur.

Jean Pantolon Kombinleri

Ofis hayatınızda bu pantolon ve renk hayatınızı kurtaracaktır. Size hem şık bir görünüm kazandırırken hem de rahat olmanızı sağlayacaktır. Bu siyah Jean pantolon ile birlikte tek renk bir gömlek tercih edebilirsiniz. Bu size şıklık kazandırmak için yeterli olacaktır. Gömlek tercihinizi şifonlardan yana kullanabilirsiniz. Altınıza da topuklu ayakkabılar giyerek kombini tamamlayabilirsiniz.

Özel davetlere giderek bir pantolon giymek istiyorsanız bu mutlaka siyah Jean olmak zorundadır. Bununla bir davete gitmek istiyorsanız üst tarafınıza düşük omuzlu kıyafetler ya da straplez parçalar ile kombin yapabilirsiniz. Hareketli bir görünüm kazandırmak istiyorsanız üst tarafınıza çok sayıda renge sahip olan bluz tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak da stilettoları tercih edebilirsiniz.

Özellikle kış aylarında rahatça giyilebilecek bir kıyafettir. Bele tam oturması sayesinde size ayrı bir güzellik kazandıracaktır. Üzerine giyeceğiniz her kazak pantolona uygun olacaktır. Farklı bir kombin için salaş bir kazak ya da balıkçı yaka kazanlardan tercih edebilirsiniz. Ayakkabı olarak çizme ya da bot tercihine rahatça yönelebilirsiniz. Çünkü ikisi de uygun olacaktır.

Arkadaşlarınız aniden aradı ve sizi alacakları söylediler. Telaş yapmanıza hiç gerek yok siyah Jean pantolon sizin hayatınızı kurtaracaktır. İlk olarak bunu üzerinize giyin diğer tercih daha kolay olacaktır. Çünkü aynada kendinize baktığınız da tüm kombinlerin size yakıştığınız göreceksiniz. Gezintiye uygun olması amacıyla rahat bir ayakkabı tercih etmenizi tavsiye ederiz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉