• PAYLAŞ

Siyah Mini Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

  • 06/09/2016 - 13:40
  • 0 Yorum
  • 834 görüntüleme

Dolaplarımızın vazgeçilmez kıyafetlerinin başında siyah mini elbiseler gelmektedir. Bu elbiseler her durumda rahatlıkla giyilebilmesi ve giyen kişiye farklı bir hava katması nedeniyle bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Siyah mini elbise şık olarak gitmek istediğimiz bir mekânda doğru şekilde kombinlenerek harika bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu elbisede önemli olan detayları dikkatli bir şekilde yakalayarak uyumu sağlayabilmektir. Yazımızda bu konuda siyah mini elbise ile giyilebilecek renkleri ve eşyaları nasıl tercih edebileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz.

Siyah Mini Elbise Nasıl Giyilmelidir?

Bu elbiseleri çok farklı mekanlarda ve ortamlarda rahatlıkla giyebilirsiniz. Ofiste, özel bir davette ya da sıradan bir gün gezmeye çıktığınız zaman rahatlıkla giyebilirsiniz. Bu elbiselerin tamamlayıcısı olarak en çok dikkat edilmesi gereken nokta ayakkabılardır. Aşırıya kaçmayan sade görünüm bir elde etmek istiyorsanız tercihiniz gene elbise ile aynı renkte olacak siyah topuklu ayakkabılardan yana olmalıdır. Uzun görünmek istiyorsanız bunu tercih edebilirsiniz ancak fazla uzun görünmek istemiyorsanız tercihiniz siyah babetlerden kullanabilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi yaptıktan sonra çanta tercihinizi yapmak için dikkat etmeniz gerekene gelelim. Çok boğuk olacağını düşünebilirsiniz ancak uyumu bozmak istemiyorsanız tercih edeceğiniz çantanın rengi de ayakkabılarınız ile aynı renkte olmalıdır. Bu tercihinizi de yaptıktan sonra görünümü tamamlamak için küçük ev şık inci küpeler ile kombini tamamlayabilirsiniz.

siyah-mini-elbiseler-nasil-kombinlenir

Sade bir görüntü yerine daha çarpıcı ve dikkat çekici bir görüntü elde etmek istiyorsanız yapmanız gerekenler biraz daha farklıdır. Bu şekilde bir tarz elde etmek için renkli aksesuarlar ve renkli bir ayakkabı kullanmalısınız. Ayakkabınızın rengini bronz, altın ya da metal renklerden farklı bir tanesini tercih ederek seçebilirsiniz. Ya da daha çarpıcı bir görüntü için fuşya, mor ve turkuaz renkleri tercih edebilirsiniz.

Siyah mini elbiseniz ile bir davete gidecekseniz ve şık bir görünüm elde etmek istiyorsanız tercihinizi yaparken elbisenizin vücudunuzu saracak ve hatlarınızı ortaya çıkaracak bir tarza sahip olması gerekiyor. Bu şıklığı tamamlamak için çanta olarak potföy’den yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Ayakkabılarınızı da stiletto tarzından tercih edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉