• PAYLAŞ

Işıltılı Giysiler Nasıl Kombinlenir?

  • 06/09/2016 - 14:00
  • 0 Yorum
  • 1058 görüntüleme

Dikkat çekici ve fantastik bir görünüm elde etmek isteyen tüm bayanların tercihi genellikle ışıltılı elbiselerden yana oluyor. Hem seksi hem de güzel bir görünüm elde etmek istiyorsanız bu elbiseleri tercih etmekte çok haklısınız. Bu tarz elbiselerin yanında genellikle çanta, ayakkabı ve takılar çok önemli birer kombin aracı olarak kullanılmaktadır. Bu konuda tercih yaparken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Amaç elbiseniz ile uyumlu olacak olan kombini oluşturmanız gerekiyor.

Bu tarz elbiselerde yeterince detay bulunduğu için diğer kullanacağınız aksesuarlarınız da fazla detaya girmeniz gerek yoktur. Renkli ayakkabı ya da takılarınızda farklı renkleri tercih etmeniz çok da tavsiye edilmiyor.

Işıltılı Elbise nasıl Kombinlenir

Işıltı elbisenizi kombinlemekten çok elbisenin durumuna göre eksiklikleri tamamlamanız gerekiyor. Örneğin yaka kısmı kapalı bir elbise tercih ettiyseniz küpe ya da kolye kullanabilirsiniz. Bu sade bir şekilde kombini tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca elbisenin altına rugan stilettolardan tercih edebilirsiniz.

isiltili-elbise-nasil-kombinlenir-1

Işıltılı elbise denildiği zaman ilk akla gelen payetler olacaktır. Bu detayı ceketlerde kullanabilir pantolon kısmında biraz sade tercihten yana yapabilirsiniz. Bu görüntüyü tamamlamak için stilettolardan yardım alabilirsiniz. Ayrıca sivri burun bir babetlerden yana tercihinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Payet pantolon tercihinde dahi şık ve güzel bir görünüm elde etmenize yardım edecektir. Eğer ışıltıları pantolonunuzdan yana kullanırsanız güzel ve şık bir kombin elde etmek istiyorsanız ipekten bir gömlek ve blazer ceket ile güzel bir kombin elde edebilirsiniz. Pantolonunuzu iddia’lı olarak seçecek olursanız ayakkabılarınızın mutlaka sade olmasını tercih etmelisiniz. Bu sayede görüntünüzü tamamlamış olursunuz. Bu tarz elbiselerde amaç dikkatin ışıltının olduğu yere çekmek olduğu için çok fazla aşırıya kaçmadan küpe ve kolye tercihi yapabilirsiniz. Aksesuar ile giyeceğiniz elbisenin ışıltısının aynı renkte olmasını tercih etmeniz çok önemlidir.

Işıltılı tercihler bazen de kalem eteklerde kullanılmaktadır. Bu tarz etekler payetler ile çok uyumlu durmaktadır. Önemli olan birçok davette rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Bu tarz eteklerin üzerine abartıdan uzak sade bir renkte bluzlardan tercih edebilirsiniz. Elbisenin altına giyeceğiniz ayakkabının bağcıklı burun kısmına sahip olanlardan olması gerekiyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉