• PAYLAŞ

Sportif Şıklık Nasıl Yapılır?

  • 22/09/2016 - 23:14
  • 0 Yorum
  • 1079 görüntüleme

Sportif Şıklık Nasıl Yapılır?

Hem rahat giyinmek hem de şık giyinmek günümüzde çok zor yapılabilecek bir moda tercihi değildir. Ancak bunun için saçma sapan giyinmenin anlamı yok. Spor giyimden bahsederken sadece dışarı çıkarken giyeceğiniz spor kıyafetlerinizi kastetmiyoruz, aynı zamanda fit görünmek için gittiğiniz spor salonlarında şık görünmeyi de yazımızın içinde bulacaksınız. Ben oraya kilo vermeye ve kendimi sportif olarak hazır hale getirmek için gidiyorum diyenler olabilir. Ama artık spor salonları yüzlerce kişinin kullandığı alanlar olduğu için güzel ve şık görünmek isteğinizi karşılama hakkınız bulunuyor.

sportif-siklik-nasil-yapilirBu konuda uzman olan kişiler arasında Ebru Şallı bulunuyor. Plates videoları televizyonda yayınlandığı andan itibaren sürekli olarak o alana doğru bir geçiş yapan güzel mankenin beklentilerin ötesinde bir hayran kitlesi oluştu. Bunun etkisi olarak da üzerine giydiği kıyafetler dikkat çekmeye başladı. Bu kıyafet tercihlerinin bir çocuğunu kendisinin yaptığı ve bazen de moda konusunda bilgi aldığı insanlar olduğunu açıkladığını söyleyebiliriz. Spor salonlarına giderken insanlar genellikle koyu renkleri tercih ediyor. Bunun en temel nedeni siyahın teri ve fazla kiloları kapatma konusunda insanlara yardımcı olduğu gerçeğidir. Ancak bilmeniz gereken artık bu rengi tek olarak giymenize gerek yok. Spor ürünleri üreten birçok marka bu konuya eğilerek insanları rahatça spor yapmalarına olanak tanıyan koleksiyonlar hazırlıyor.

Bu koleksiyon çeşitleri arasında kadınlar ve erkekler için farklı ürünler bulunuyor. Sizde bu ürünlerden bazılarını tercih ederek kendi spor salonu kombininizi yapabilirsiniz. Eğer kendi tercihlerinizi yapmakta zorluk çekiyorsanız moda firmalarının sattıkları hazır spor kombinleri arasında tercih yapabilirsiniz.

Bu kombinin içerisinde alt kısmında vücudu saran pantolonlar, üst kısımda performansınızı arttıracak sıfır kol kıyafetler bulunuyor. Bunların uygun olduğu bileklik ve saç bantları da bulunuyor. İsterseniz bunları da alarak farklı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca ayakkabı tercihleriniz konusunda sizlere yardımcı oluyorlar. Spor salonları artık insanların sosyalleştiği alanlar olarak dikkat çekiyor. Sizde spora giderken insanların için de rahat ve güzel görünmek istiyorsanız bu bilgilere dikkat etmelisiniz. Amacımız sizlere he zaman şık görünmesine yardımcı olmaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉