• PAYLAŞ

Straplez Elbise Nasıl Giyilir?

  • 11/09/2016 - 16:00
  • 0 Yorum
  • 1949 görüntüleme

Straplez elbiselerden en az bir tane her kadının dolabında bulunmaktadır. Bu tür elbiseler çok farklı bir hava kazandıran ve çok güzel elbiseler olarak kabul görmektedir. Ancak gene de bu elbiselerden giyerken dikkat edilmesi gereken özel noktalar bulunmaktadır. Sadece kıyafetlerde değil günümüzde gelinliklerde artık bu tarz tercih edilmektedir. Bu yayınımızda sizlere straplez elbise giyerken dikkat etmeniz gereken noktalar hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Straplez Elbise Giyerken Dikkat Etmemiz Gerekenler

Alışverişe çıktığınızda bu elbiselerde alacaksanız tercih etmeniz gereken straplez elbisenin vücudunuzu tam anlamıyla sarması gerekmektedir. Bu sayede daha güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı olacaktır.

Bu elbiseleri giymeyenlerin en büyük çekincesi elbiselerin düşme olasılığının olmasıdır. Bir anda hiç beklemediğiniz bir durumun içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu nedenle bu tarz elbise giyerken çok dikkatli davranılması gerekiyor. Straplez elbise tercihinizi yaparken göğüs bölgesinin ne çok üzerinde ne de göğüs bölgesinin aşağısında olmamasına dikkat edilmelidir. Tam olması gerektiği yeri belirlemek sizin elinizdedir.

straplez-elbise

Straplez elbise alırken en çok dikkat edilmesi gereken nokta elbisenin bol olmaması olacaktır. Elbise tercihinizi yaparken vücudunuza tam anlamıyla yapışıyor olmasını göz önüne almanız gerekiyor. Bu tarz elbiselerden alırken tercih etmeniz gereken elbise çeşidi balık etekli modellerden yana kullanmanızı tavsiye edebiliriz. Çünkü bu tarz bayanların üzerinde çok güzel durmaktadır.

Sadece elbiseniz değil iç çamaşırınız da straplez olması önemlidir. Dekolte olarak kabul edilen kısım da tercih edilen iç çamaşırının oyulmuş olanlardan tercih etmenizi tavsiye edebiliriz.

Dekolte kısmı sırtında olan straplez elbiselerde sırt kısmı olmayan silikon iç çamaşırlardan tercih etmeniz iyi bir tercih olacaktır. Bunlar için silikondan yapılan iç çamaşırlar bulunmaktadır. Alışveriş çıktığınız alacağınız straplez elbisenin en çok dikkat etmeniz gereken noktası göğüs kısmıdır. Bu bölgede mutlaka bir destekleyicinin olması gerekmektedir.

Giyeceğiniz straplez elbisede saçlarınızın kapalı ve toplu halde bulunması sizlere daha güzel bir görünüm sağlayacaktır. Saçlarınızı dağınık bırakmak sizler için iyi bir tercih olmayacaktır. Özellikle bir model tercih etmeniz gerekiyorsa at kuyruğu bu elbise için tercih edilmesi gereken saç modelidir

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3.7]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉