• PAYLAŞ

Takma Kirpik Nasıl Takılır Ve Çıkarılır?

  • 19/08/2016 - 18:18
  • 0 Yorum
  • 1128 görüntüleme

Erkekler bayanların hakkını ödeyemezler. Öncelikle bu konuda hepimiz anlaşalım. Güzellik için yapmadıkları şey yok. Bunlardan birisi de takma kirpik kullanılmasıdır. Takma kirpik bakıldığında gereksiz bir makyaj ürünü olarak gözükse de takıldığında oluşturduğu etki karşıda bulunan insanı büyülemesi olarak ortaya çıkıyor. Çünkü gözler kalbin aynasıdır. Bu gözleri net bir şekilde ortaya çıkarmak bakışların daha etkili olmasına yardımcı olacaktır.

Günlük yaşam içinde bayanlar kullanmasa da ünlü bayanlar takma kirpik kullanmayı hala seviyorlar. Düzenli olarak kullanıyorlar. Özellikle güzel bir makyajın üzerine harika bir kirpik takılması etkinin daha fazla olmasına yardımcı oluyor. Bu yazımızda sizlere takma kirpik nasıl takılır ve nasıl çıkarılır kısaca onu anlatmaya çalışacağız. İlk olarak takma kirpiğin nasıl takılacağı ile yazımıza başlayalım.

takma kirpik

Kirpiklerin bakımı ve güzel, büyük görünmesi tüm kadınlar için önemlidir. Bu kadınlardan birisiyseniz rimel ile uzun saatler geçirdiğinizi itiraf etmeniz gerekiyor. Eğer rimel ile düzeltilmeyecek kadar kısa kirpiklere sahipseniz endişe etmeniz gerek yok. Yapmanız gereken takma kirpik kullanmak olacaktır. Bu sayede daha çarpıcı ve dikkat çekici bir görünüm kazanabilirsiniz. Özellikle gece makyajının içerisinde takma kirpiklerin çok önemli bir yeri vardır. Güzel bir gece makyajının üzerine takacağınız kirpikler etkiyi bir kat daha arttıracaktır. Tek başına kullanılsa dahi takma kirpikler makyaj yapılmış etkisi gösterecektir.

Kozmetik sektöründe çok sayıda takma kirpik bulunuyor. Önemli olan takma kirpiği takmak değildir. Önemli olan kullandığınız takma kirpiğin tam anlamı ile size uygun olup olmadığıdır. Etkinin maksimum olmasını istiyorsanız alacağınız kirpiğin size uygun olması gerekmektedir. Bütün olarak satılanlar bulunduğu gibi tek tek satılan kirpiklerde bulunuyor. Tek parça kirpiklerin nasıl takıldığını herkes az çok biliyor. Biz size tek tek takılan kirpikleri anlatmaya çalışacağız. Bunun için çok dikkatli davranmanız gerekiyor. Aynaya yakın bir mesafede durarak gerekli olan aparatlar yardımı ile bu kirpikleri gözünüze takabilirsiniz. Bunların etkisi diğer takma kirpiklere göre daha fazla olacaktır. Günümüzde çok sayıda bayan bu kirpiklerden kullanmak istiyor. Çünkü kirpiğin etkisi diğer tüm makyaj hilelerinden daha fazladır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉