• PAYLAŞ

Televizyon Programlarına Katılarak Para Nasıl Kazanılır ?

  • 11/12/2016 - 14:03
  • 1 Yorum
  • 933 görüntüleme

Televizyon Programlarına Katılarak Para Nasıl Kazanılır ?

Ülkemizde ek gelir sağlamak isteyen öğrencilerden, emeklilere, ev hanımlarına birçok kişi son dönemlere bakıldığında en popüler işlerinden bir tanesi olan televizyon programlarına katılarak para kazanma işini yapmaktadır. Son derece basit bir iş olan seyircilik işinde tek yapılması gereken zamanında ve aynı zaman da disiplinli olarak programlara katılmak.

Kadın Programlarına Seyirci Olarak Katılmak

2017 yılında canlı yayınlar için aynı zaman da bant yayınları için seyirci ihtiyacı olan programlar ihtiyaç duydukları seyircisini bu şekilde karşılamaktadır. Televizyon programlarına seyirci olarak katılıp para kazanmak için öncelik olarak sizlere söylenen saatte ve denilen adreste olmanız gerekiyor. Çekimler belli bir saat dilimi yada merkezden çok daha uzak bir stüdyo adresi olmasından dolayı tüm seyirciler toplu olarak alınmakta ve toplu olarak geri bırakılmaktadır.

Çekim saatleri seyircilere önceden bildirilir ve buna göre de iş yapısı belirlenmektedir. Çekim için gidilecek olan stüdyoda tek yapılması gereken size verilen komutlar doğrultusunda alkışlama yada yorum yapılması olacaktır. Tabi bunlardan farklı olarak birçok farklı evlilik programında yada kadın programlarına seyirci olarak katılır ve bu programlarda yorum da yapabilirsiniz. Yorum yapan bir seyirci konumunda olduğunuzda kazanç oranınız daha da fazla artmaktadır.

Televizyon programına katılarak para kazanma işlerinde genel olarak yayın sonrasında gündelik olarak ücretlerin ödemesinin yapılmasının yanı sıra bazı durumlarda bu ödemeler haftalık yada aylık şekillerde de gerçekleşmektedir. Bu durumu tamamen sizin iş veren kurum ile görüşmeniz sonucunda oluşturacaktır. Televizyon programları oldukça ciddi bir iş olması sebebi ile bu işin gerekliliğine göre davranılması gerekmektedir.

Örnek olarak televizyon programına seyirci olarak katılacak olan bireylerin kesin olarak üzerlerinde reklam yada marka olan kıyafetler giymemesi gerekmektedir. Her zaman bakımlı ve temiz bireyler olmalıdır. Bunların dışında bilinmesi gereken diğer bir hususta bazı durumlarda çekim süreleri oldukça uzun sürebilmektedir. Bu özel durumlarda seyirci çekimi beklemeli ve çekim bitmeden kesin olarak stüdyoyu terk etmemesi şartı aranmaktadır. Televizyon programına seyirci olarak gitme işinin iyi yönlerinden bir tanesi ise tüm yol masrafları ve yemek masrafları doğrudan program tarafından karşılanır yani seyirci olarak giden birey gün içerisinde farklı bir masraf yapmaz.

Televizyon programlarına seyirci olarak katılabilmek için kast ajanslarına ve internet üzerinden verilen ilanlara başvurmanız yeterli olacaktır. Bu konuda iş yapan oldukça fazla kast ajansı bulunmakta.

 

 

 

 

 

 

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 1.5]
  • PAYLAŞ


nasilyapilir com
Nurettin - 03/06/2017 - 04:33

Emekliyim 47 yaşındayım ek işim olsun istıyorum seyırcı olarak katılmak istiyorum istanbul bahçelievler istanbulda ikamet etmekteyım

Cevapla
Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉