• PAYLAŞ

Terleyerek Zayıflama Teknikleri Nelerdir ?

  • 18/06/2016 - 21:10
  • 0 Yorum
  • 922 görüntüleme

Kilo vermenin çok zor olduğunu bilmekle beraber buna dahi o kadar çok metot vardır ki insan acaba hangisini uygulasam diye karar veremez aslın da karar vermek tamamen sizin kararınıza bağlıdır. Kilo vermek isteyecek kişi başka birisinden tavsiyeler alabilir bunun kadar doğal bir şey yoktur ama unutmamalı ki aslın da tavsiyeleri veren genelleme üzerinden vermektedir çünkü tavsiyede bulunduğu kişinin metabolizmasını nelerin kendisine daha çok kilo aldırdığını bilmeden sadece bilgilerini paylaşır. Kilo vermek isteyen kişi tavsiyeleri dinledikten bilgi haznesini genişlettikten sonra kendine en uygun olanı seçmelidir. Terleyerek kilo verme yöntemiz aslında tamamen doğal kilo verme yöntemidir yememek içmemek felsefesine dayalı olmaktan daha çok direk hareket etme odaklıdır. Evimizde otururken yada sokakta yürürken kilo vermeniz mümkündür.

Streç Film Kullanarak Terleme Tekniği ; Aslında en çok kullanılan teknikler arasındadır ve uygulaması çok basit ve kesin sonuçlar sunar. Kilo vermek istediğimiz bölgeye sıkıca streç film sarıyoruz ve günlük işlerimiz yapmaya devam ediyoruz. Streç film çok hızlı terlemenizi sağlayacak bu yüzden bol bol sıvı almayı ihmal etmiyoruz. Streç filmi gün içerisinde belirli aralıklarla değiştirip yenisini sarmadan önce cildimizin hava almasını sağlıyoruz akşam yatarken bölgeyi mutlaka açık bırakarak hava almasını sağlıyor gece yatmadan önce streç film uyguladığımız yere deniz tuzu, kakao yağı yada E vitamini yağı sürerek bakımını yapıyoruz.

resim 1

Sauna ve Naylon Eşofman Tekniği ; Bu teknik tamamen terleme odaklıdır sauna da yapılan teknikte çok hızlı terleme yaşayacağınızdan bol bol sıvı almanız lazım yalnız sauna da terleyerek zayıflamanın yan etkisi hiç hareket etmediğinizden dolayı deri sarkmalarına ve çatlaklara yol açma ihtimalinin olmasıdır. Naylon eşofman ve sauna tekniğini birleştirmek çok başarılı sonuçlar verebilir saunaya kadar eşofmanınızla hızlı tempo yürüyüş ardından sauna ver geri dönerken aynı metottu izlersek evimize ulaştığımız da soğuk su şoku ile duş mükemmel sonuçlar verecektir.

resim 2

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉