• PAYLAŞ

Tesettür Giyimde Şıklığın Kriterleri Nelerdir?

  • 12/01/2017 - 16:15
  • 0 Yorum
  • 908 görüntüleme

Tesettür Giyimde Şıklığın Kriterleri Nelerdir?

Tesettür giyim giderek artarak moda tekstil sektöründe kendine has bir yer almayı başardı. Bunda modern hayata uyum göstermek isteyen ancak baş örtüsünü çıkarmak istemeyen kadın sayısının giderek artmasını örnek gösterebiliriz. Bu yazımız da tesettür giyimi tercih eden ve şıklığından ödün vermek istemeyen bayanların dikkat etmesi gereken detayları paylaşmaya çalışacağız. Bu sayede kendinizi istediğiniz şıklıkta gösterebileceksiniz. Hem çok farlı ürünleri bir araya getirme imkanınız olduğu günümüzde tek bir parçaya odaklanmak zorunda değilsiniz. Çok farklı seçeneği bir araya getirerek şık ve güzel kombinler hazırlayabilme şansına sahip olacaksınız. Bu seçenekler hem çok kaliteli hem de ucuz olması ile birlikte sizi ekonomik olarak da zor duruma düşürmeyecektir.

Tesettür sektörü o kadar büyüdü ki tek bir marka ile sınırlı kalmanıza gerek yok. Sektörde rekabet çok üst düzeyde yaşandığı için alışveriş yaparken araştırmacı olmanızı tavsiye edebiliriz. Bir ürünün aynı kalitede olan farklı bir alternatifi daha uygun fiyatlara alma şansına sahipsiniz. Bu tesettür sektörünün size sağladığı bir kolaylık olacaktır.

Alacağınız kıyafetleri mevsime göre tercih etmeniz önemli bir detaydır. Günümüzde mevsime göre piyasaya sunulan farklı kumaş seçenekleri bulunuyor. Sizlerde bunlardan yararlanmak için dikkatli hareket etmelisiniz. Günlük giyim için alacağınız tunik, pantolon, etek ve elbise modelleri için çok farklı tarzlar ve kesimler bulma imkanınız var.

Pardösü tesettür giyimin olmazsa olmaz parçası olarak kabul edilmektedir. Günümüz de pardösü için çok sayıda farklı seçenek bulunmaktadır. Tek bir renkte değil birçok farklı renkte bayanım kendini dışa ifade etmek istediği renk seçeneklerinden istediğini kullanabilme şansı mevcuttur. Pardösünün içine giyilecek kıyafete bazı bayanlar özen göstermese de günümüzde bu konuda çok dikkatli olan bayanların sayısı giderek artıyor.

Özellikle pardösü içi giyimde tunik ve pantolon ikisini tercih eden bayan sayısı çok sayıda diyebiliriz. Ayrıca bundan farklı olarak etek ile birlikte bluz ya da gömlek tercihi de yapılabiliyor. Altına giyilecek ayakkabı ve çanta tercihinizi de renk uyumuna dikkat ederek yapmanız tesettür giyimde şıklığı yakalamanızda size yardımcı olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉