• PAYLAŞ

Vücut hatları nasıl kıvrımlı gösterilir?

  • 04/09/2016 - 15:40
  • 0 Yorum
  • 1377 görüntüleme

Kadınlar kendilerini kusursuz göstermek için çok farklı yöntemler denemektedir. Bu yöntemler ile hem kendilerine olan güvenlerini arttırmanın yollarını aramaktalar hem de insanlara kendilerini güzel göstermek istemektedirler. Bunun için giyimlerine özellikle çok dikkat etmektedirler. Biz bu yazıda sizlere vücudunuzu kıvrımlı göstermenin yollarını anlatacağız. Bu ince detaylara dikkat ederek vücut hatlarınızı çok güzel bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.

Vücudunuzu kıvrımlı göstermenin ipuçları

Bunun için ilk yapmanız gereken fiziğinizi dümdüz gösteren elbiselerin yerine, vücut hatlarınızı ortaya çıkaran elbiseleri tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Bunun için tercihiniz genellikle kloş olarak elbiseleri tercih etmektedir. Bu tarz elbiseler aşağıya doğru açıldıkları için vücudu kıvrımlı göstermek yerine daha tombul bir görünüme girmenize neden olmaktadır. Bunun yerine düz etekleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz vücut kıvrımlarınızı net bir şekilde ortaya çıkarmaktadır.

Çok zayıf olanlar fiziklerine çok güvenmektedirler. Onlar için tavsiye edilen elbiseyse düz eteklerden oluşmaktadır. Kalem etek olarak da isimlendirilen bu ürünler kıvrımlarınızı çok net bir şekilde ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır.

kivrimli-hatlar

Özellikle tercih etmeniz gereken elbiseler bel kısmı oturtmalı olanlardan olmalıdır. Özellikle kış aylarında soğuktan korunmak için giyeceğiniz paltoların belden oturtmalı olmasına dikkat etmelisiniz. Farklı renklerde ki paltolar ile kış boyunca kıvrımlı bir vücut ile ortalıklarda gezebilirsiniz.

Gömlek giymeyi tercih ederseniz bunun için korse tarzı ile üretimi yapılan gömlekler tam sizin için hazırlanmıştır. Kumaşı biraz daha sert olduğu için kıvrımların gösterilmesi için biçilmiş kaftan olarak isimlendirilebilir. Bu tarzı giyerken desenliler yerine tek renk kumaştan üretilenleri satın almaya dikkat etmelisiniz.

Yaz aylarında vücudunuzun kıvrımlarını daha net bir şekilde ortaya çıkarmak istiyorsanız ince kumaştan üretilen tişörtleri tercih etmelisiniz. Ve bunun altına dar pantolonlar ile güzel bir kombin yapabilirsiniz. Bu tarz giyinirken alt kısmınıza kesinlikle İspanyol paça ya da geniş paçalı pantolonları tercih etmemeniz gerekmektedir.

Ayakkabılar kombini tamamlanmanıza yardımcı olacak önemli bir aksesuar olmasının yanında vücudunuzu kıvrımlı göstermenize de yardım edecektir. Bunun için yüksek topuklu ayakkabıları tercih etmelisiniz.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 2.3]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉