• PAYLAŞ

Western Digital’den Yeni Modeller

  • 07/07/2016 - 14:13
  • 0 Yorum
  • 899 görüntüleme

Western Digital’den Yeni Modeller

westernWestern Digital, yeni üç ayrı modelini tanıttı. Bunalar My Passport Ultra, My Passport Ultra Metal, My Passport Ultra for Mac olarak isiml
endirilmiş.

Western Digital taşınabilir sürücüler arasında fazlasıyla tercih edilen modellerden biri. Western Digital’in kullanıma sunduğu My Passport taşınabilir sürücüler arasında en dikkat çekici özelliği, oldukça küçük boyutlara sahip olmalarının yanı sıra aynı zamanda sundukları geniş depolama alanları. Firma tarafından yapılan açıklamada ise, My Passport’ların üzerinde fazlasıyla çalıştıkları ve amaçlarının ürünlerini daha kullanılır hale getirmek olduğunun müjdesini verdi. My Passport Ultra, My Passport Ultra Metal, My Passport Ultra for Mac olan 3 yeni sürücü Western Digital, küçük boyutlarının içinde geniş kapasiteler sunuyor.

Western Digital tarafından tanıtılan 3 model de oldukça yüksek olan 4 TB kapasitesine sahip aynı zaman da USB 3.0 desteği ile geliyor. Western Digital 3 modelinde maalesef  USB-C portu bulunmuyor firma bunun yerine ürünlerine micro USB 3.0 portu eklemiş. My Passport Ultra for Mac de isminden de anlaşıldığı gibi genel olarak Windows sürümüyle neredeyse aynı iken, elbette dosya formatı  tamamen Mac’lere uygun. Cihazlardan dikkat çekici olan My Passport Ultra Metal, tamamen metal korunaklı gövdesiyle kaliteyi gözler önüne sererken, dış kaplaması alüminyum malzemeden oluşuyor.

My Passport Ultra, My Passport Ultra Metal, My Passport Ultra for Mac , 256-bit AES şifreleme metotlarını size sunarken aynı zamanda   verilerinizin güvenliğini garantiliyor. Western Digital tarafından sunulan bu yeni modellerin fiyatlarına bakınca şu an için sadece 4 TB’lık My Passport Ultra satışa sunmuş durumdalar 160 dolara fiyat listelerinde yer alıyor. Western Digital’in diğer yeni sürücüleri My Passport Ultra Metal ve My Passport Ultra for Mac modellerinin ise çok yakın zaman da satışa sunulması bekleniyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉