• PAYLAŞ

Yeni Trend Bacak Dövmeleri

  • 28/06/2016 - 17:32
  • 0 Yorum
  • 1430 görüntüleme

Uzun yıllardan beri ülkemizde de revaçta olan dövmeler nerdeyse her kesim tarafından yaptırılmakta. Dövme yaptırma konusunda belirli bir yaş aralığı yada kısıtlama olamadığı için her kesimde görmeniz mümkün. Dövme yapının tarihine baktığımız da çok eski zamanlara dayanıyor bir ara bu konu hakkında çok yazı yazılmış ve hala tartışmaları sürmekte. Dövme konusunda yapılan araştırmalara göre bir defa dövme yaptıran bir kişi % 70 olasılıkla bir tane daha yaptırıyor bunu öyle bir abartı haline getirenler var ki vücudunda 1000 aşkın dövme olan insanlar bulunmakta. Dövme konusunda bir çok etkinlik yapılmakta kimin konusu dövme yapanların sanatlarını sergilemesi olurken kimi etkinlik ise tamamen dövme yaptırmış olanların dövmelerini sergilemesi ile oluşuyor.

Dövme yaptırmak ilk önce karar verme aşamasından geçiyor çünkü bir kere yaptırdığınızda bir sorun yaşamaz yada değiştirmeye karar vermezseniz bir ömür sizin vücudunuzun bir parçası haline geliyor. Dövme sektörü aynı zaman da sağlık sektöründe de bir pazarın oluşmasına neden olmuş yaptırdıkları dövmeleri sildirmek isteyenler için çeşitli yöntemler sunan klinikler açılmıştır.

2016 yazına baktığınız zaman bir çok dövme modeli görebilirsiniz klasik, romantik, vahşi, sade derken bir çok çeşitle karşılaşabilirsiniz. Bu yaz öne çıkan model ise bacak boyuna yapılan dövmeler yazın şortların, mayoların bolca giyildiğini düşünürseniz aslında hiç de fena gözükmüyor diyebiliriz. Dövme yaptıran kadar yapacak olan kişinin ve yerin çok önemli olduğunu belirtmeden geçmeyelim ve yaptırmaya karar vermeden önce acele etmemeliyiz. Bacak boyunca yapılacak olan bir dövme oldukça uzun sürecek ve bir daha değiştirilmesi neredeyse imkansız olacaktır. 2016 bacak boyuna yapılan dövmelerden birkaç model bizler de seçtik bundan sonrası ise sizlerin seçimi.

maxresdefault        Bacak-Dovmeleri

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉