• PAYLAŞ

İphone Telefonlara SD Kart Desteği SanDisk

  • 28/06/2016 - 17:25
  • 0 Yorum
  • 859 görüntüleme

Ekran-Resmi-2016-06-24-00.15.29

Milyonlarca kullanıcısı olan İphone nerdeyse bir ekol halinde çok yüksek fiyatlarına rağmen alıcı bulma konusunda zorluk çekmeyen cihaz olarak anılıyor. Kullanıcıları tarafından eksiklikleri dile getirilse de çizgisinden ödün vermeden kararlı adımlarıyla dikkat çekiyor. Bu güne kadar İphone telefonlar hakkında bir çok şey yazıldı çizildi, hele yakın bir zaman da yeni bir model çıkacaksa dünyanın en önde gelen haber siteleri,  teknoloji sitelerinin ilk başlıkları yeni model şu şekilde gelebilir, özellikleri bu şekilde olacak oluyor. Konuya bu durumdan baktığınız da aslında karşımıza bir başarı hikâyesi çıkıyor, evet cihazlar gerçekten kaliteli ve aynı zamanda belirli çizgilerden dışarı çıkmayarak diğer firmalara da yenilikçi tasarımları ortaya atmalarına neden oluyor. SanDisk tam olarak burada devreye girmiş gibi gözüküyor.

Kullanıcıların bildiği gibi Apple ürettiği telefonlarına hafıza kartı girişi hiçbir şekil de yerleştirmiyor ve bunun nedenlerini bir çok sebebe bağlıyor. Apple için bu durumun pek fazla sorun yaratmayacağı düşünülürken  bir çok kullanıcı için oldukça problem yaratmakta. Apple’ın en çok eleştiri aldığı konular  arasında aynı zamanda daha fazla depolama alanı bulanan ürünlerini satmaya çalışması SD kart yuvasının asla İphone’lar da olmayacak algısını da yaratıyor.

SanDisk akılcı bir tasarımla bu konuya ciddi bir çözüm sunmuş gibi duruyor. SanDisk firması depolama çözümleri ve özellikle hafıza kartlarında öne çıkan bir marka olarak, iXpand ismini verdiği İphone’lar için yeni bir kılıf tanıttı. IXpand isimli bu kılıf cihazlara Lightning çıkışından bağlanarak, cihaza aynı zaman da  bir SD kartın sunduğu depolama alanını telefona sunuyor.  iXpand böylece hem telefonunuzu darbelere karşı oldukça iyi koruyup hem de İphone kullanıcısı olarak verileriniz için ihtiyacınız olan alanı fazlasıyla sağlıyor.

IXpand ayrıca iki farklı versiyonla sunuluyor. IXpand ikinci versiyonun da SD kartın yanı sıra  1900 mAh gücünde yedek bir batarya mevcut. IXpand  bu versiyonda da kullanıcılar bataryasının gücünü artırıp telefonunu çok daha uzun süre kullanabiliyor aynı zaman da fazladan depolama alanına sahip olabiliyorlar. IXpand tek kusuru cihazınızı biraz kalınlaştırması.

sandisk

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉