• PAYLAŞ

Yılbaşında Nasıl Giyinmeli?

  • 01/12/2016 - 18:53
  • 0 Yorum
  • 994 görüntüleme

Yılbaşında Nasıl Giyinmeli?

Bir yılı daha arkamızda bırakmaya hazırlanıyor. Her yıl yeni umutların yeşermesi, yeni kararların alınması demektir. İnsanlar bir yıla nasıl girerlerse tüm yıl boyunca aynı olacağı düşüncesine sahipler. Ancak bu iş bu şekilde işlemiyor. Ancak gene de kendimizi iyi hissetmek için yılbaşına istediğimiz bir şekilde girmek istememizde bir sakınca bulunmuyor. 2016 yıl her açıdan hem insanlar hem de ülkemiz için çok da olumlu bir şekilde geçmediğini söyleyebiliriz. Yeni yıl hem bizlere hem de ülkemize güzellikler getirebilir. Onun için 2017’ye gerçekten güzel girmek için giymeniz gereken elbiseleri yazacağız. Bunların arasında yılbaşı nasıl giyinmeliyim sorusunun cevabını bulabilirsiniz.

yilbasi-gecesi-nasil-giyinmeli-1

Tütü Etek Giyin

Yılbaşı demek parti demektir. Partiler çok haraketli olur. Özellikle yıl başı partileri sonrasında insanlar bir gün hareket etmekte güçlük çekebilirler. Bu ortamlara uygun bir giyim için tütü etek giymeyi tercih edebilirsiniz. Kat kat olan bu etekler, kabarık bir görünüme sahiptir. Partide çok fazla aktivite olacağını göz önüne alırsak bu etekler sizin için çok iyi bir tercih olacaktır.

A Kesim Elbise Giyin

Bu giyim tarzı gece hayatını sevenler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Her yıl başında bayanların en çok tercih ettikleri elbiselerin başında geliyor. Bu elbiselerin en büyük özelliği rahat olmaları ve sizin fiziğinizi tam anlamı ile ortaya çıkarmalıdır. Yılbaşına uygun olması için kırmızı ve yeşilin fazlaca olduğu elbiseleri tercih etmelisiniz.

Dantel Elbiseler

Yılbaşı partisinin en güzel bayanı olmak istiyorsanız size dantel elbiseleri tavsiye etmek istiyoruz. Özellikle dantelden yapılan ve slim fit olan yani vücudunuzu en ince detayına kadar sarıp sarmalayan bu elbiseler gideceğiniz partide tüm gözlerin size çevrilmesine enden olacaktır. Can alıcı renkler yerine kırmızı, krem, beyaz ve siyah renkleri tercih edebilirsiniz.

yilbasi-gecesi-nasil-giyinmeli-2

Kırmızı Rengi Tercih Edin

Yılbaşı demek kırmızı demektir. Aslında bu durum son yıllarda gelişen bir etkidir. Afrodizyak etkisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kırmızı her zaman cinsellik öğesinin ön plana çıkarılması için tercih edilen bir renktir. Doğru iç çamaşırı tercihi ile gecenin sonunda sürprizlere hazırlıklı olabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉