• PAYLAŞ

Zahmetsiz Şıklık Nasıl Sağlanır?

  • 20/09/2016 - 21:26
  • 0 Yorum
  • 901 görüntüleme

Zahmetsiz Şıklık Nasıl Sağlanır?

Şık görünmek için genellikle hem çok emek hem de çok para harcamak gerekiyor. Bu yayınımızda sizlere fazla zahmete girmede kolayca nasıl şık olabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Elinizde bulunan elbiseler, makyaj malzemeleri ve aksesuarları doğru şekilde kullanmanın tüyolarını verecek ve rahatça dışarı çıkmanıza yardımcı olacağız.

Zahmetsiz şıklık, yeni bir moda akımı olarak kendini gösterdiği andan itibaren birçok kadın tarafından kullanılmaktadır. Çünkü bu şıklık için fazla çaba ya da para harcamaya gerek yok. Yapılması gereken en salaş parçaları bir araya getirmek ve en doğru kombinlerle onları birleştirmeniz yetecektir. Bu konuda size birkaç örnek vererek kendi zahmetsiz kombininizi yapmanızı sağlayacağız.

zahmetsiz-siklik-nasil-saglanir

Örneklerimize bağcıklı parçalar ile başlayalım. Giyeceğiniz elbiseler de tercihinizi bağcıklı parçalardan yana kullanın. Bağcıklı olan gömlekler, t-shirtler ya da bluzlar ile hem salaş hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu tercihlerinizin altına giyeceğiniz ayakkabılarınızı babetlerden yana tercih etmeniz iyi bir tercih olacaktır.

Bu tarzı ortaya çıkarmanın en önemli detayı bol giyinmektir. Dolabınızda mutlaka bol bir midi pantolon bulundurmaya çalışın. Giyeceğiniz sıfır kol bir t-shirt, bol bir gömlek ve basit bir çanta ile harika ve rahat bir görüntü elde edebileceksiniz. Altına giyeceğiniz topuklu ayakkabılar ile çok farklı ve şık bir görüntüyü kolayca yakalamış olacaksınız.

Salaş giyim denildiğini zaman insanların altına genellikle koyu renkler gelmektedir. Bu renkleri tercih ederek kendinizi pesimist bir hale soktuğunuzu düşünebilirsiniz. Bu durumun önüne geçmek ve giyeceğiniz salaş elbiselere farklı bir hava katmak istiyorsanız renkli bir fular tercihinizi yapmanız iyi olacaktır. İpek ya da saten olması fark etmez renk uyumu sağlamanız yeterli olacaktır.

Salaş tarzı oluşturmak çok kolaydır onu farklı kılmak içinse aksesuarlarınızı doğru tercih etmeniz gerekiyor. Yaz günlerinde kombinlerinizi şapkalar ile tamamlanmanız güzel bir tercih olacaktır. Bunun için çok sayıda farklı model bulunmaktadır. Tercihi sizlere bırakıyoruz. Ayrıca terlik tercihi bu tarzın altına tam istediğiniz şekilde oturacaktır. Çantalarınızı küçük boyutlarda tercih etmek doğru bir karar olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉