• PAYLAŞ

Zengin gibi görünmek için nasıl giyinmek gerekir?

  • 08/09/2016 - 14:40
  • 0 Yorum
  • 1339 görüntüleme

İnsanlar kalabalıkların içinde dikkat çekmek ve farklı olduklarını göstermek için genellikle zengin gibi görünmek isterler. Bu sayede hem dikkat çekebileceklerini hem de öz güveni yüksek bir şekilde hareket edeceklerini düşünürler. Bu duruma en çok erkekler yaşamaktadır. Bu konuda başarılı olmak için dikkatli bir şekilde hareket etmektedirler. Günümüzde zengin gibi görünmek için zengin olmaya gerek yoktur. Çünkü onlar gibi görünmeniz için işinize yarayacak birçok malzemeye hızlıca ulaşabilme şansına sahipsiniz. Bu yayında sizlere zengin gibi görünmek için yapmanız gerekenleri maddeler halinde anlatmaya çalışacağız.

  1. Zengin gibi görünmek için sadece kıyafetlerinize bakmanız yeterli olmayacaktır. Kendinize her detayınız ile bakım yapmanız gerekiyor. Özellikle erkekler için sakalları varsa düzeltmeli ya da temiz bir şekilde tıraş olmaları gerekmektedir. Ayrıca el ve ayak tırnaklarına gerekli bakımı göstermelilerdir.
  2. Cildinizde bulunan lekelerin hepsini temizlemeye çalışın. Özellikle kadınlar yüzlerini güzel ve bakımlı göstermek için şımarık bir şekilde davranabilirler. Gün aşırı nemlendirici kullanarak cildinizi canlı göstermeye çalışmalısınız. Saçlarınıza yapacağınız bakımla doğal ve parlak göstermelisiniz. Saçlarınıza boya kullanıyorsanız bu rengin doğal görünmesine özen gösterin.
  3. Dış görünüşünüze yaptığınız bakımı tamamlamak için konuşmalarınıza ve davranışlarınız ile destek göstermelisiniz. Evet, lütfen ve teşekkürler gibi nezaket belirten sözcükleri tercih etmeden kaçınmamalısınız. Kendinize kayıtsız olarak güvenin ve bunu etrafınızda bulunan her insana yansıtın.
  4. Şık giyinmeyi bir tarz haline getirin. Alışverişe çıktığınız da kendinize yakışan kıyafetleri tercih etmeye özen gösterin. Ayrıca bu kıyafetlere yakışacak olan aksesuarları alırken de dikkatli davranmalısınız.
  5. Zenginlerin en büyük farkı her şeylerinin pahalı olması ve bunların her yerde satılmamasıdır. Bunların başında mücevherler gelmektedir. Alacağını mücevherlerde en gerçekçi olanı tercih etmelisiniz. İmitasyon sizin canınızı kurtaracak ürünleri üretecektir. Tercihinizi dikkatli yapmanız çok önemlidir. Gerçek gibi duran tercihlerinizi çok iyi yapmalısınız.
  6. Zengin görünmek için zenginlerin gittikleri mekanlara gitmek çok önemlidir. Pahalı bir restoranda yemek pahalı gelebilir. Bir geceliğine olsun oralarda görünmek için dağınık davranabilirsiniz. Oralarda doğru insanlar ile tanışabilir ve bu yeni arkadaşlıklarınız sizleri farklı bir boyuta taşıyacaktır.
[Toplam:9    Ortalama:2.8/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉