• PAYLAŞ

10 Garip Yol ile Nasıl Para Kazanılır?

 • 14/07/2016 - 00:50
 • 0 Yorum
 • 731 görüntüleme

Günümüzde düzenli ve basit işler yaparak belirli miktarın üzerinde gelir etmeniz kolaydır. Ancak bu geliriniz ile ancak düzenli bir şekilde ve belirli standartlar çerçevesinde yaşayabilirsiniz. Ancak kimsenin aklına gelmeyecek farklı sektörlerde kendinize iş bulabilirseniz daha yüksek gelirler elde edebilirsiniz. Bu yollarında neler olduğunu sizlere anlatmaya çalışacağız.

1 . Bu daha çok kadınları ilgilendiren bir iş ancak isteyen erkeklerde bu işe başvurabilir. Bazı kadınlar saçlarını    hiçbir kimyasal ve işlem uygulatmadan uzatarak peruk firmalarına satıyor. Doğal saçların fiyatı daha yüksek oluyor.

 1. Üzerinizde reklam taşırmışınız. 2005 yılında reklam sektöründe ortaya çıkan bir akım ile şirketler t-shirtlerin üzerinde reklam yapmaya başladı. Ve bu alan çok fazla şirketten talep aldı. Bu işi bulan kişi yıllık yarım milyon dolara yakın kazanıyor.
 2. Oyun oynayarak para kazananları duymuşsunuzdur. Bu sektör giderek büyüyor ve büyük spor organizasyonları da kendi e-oyun takımlarını kuruyor. 2014 yılında oyun turnuvalarında yaklaşık 10 milyon dolar dağıtıldı.
 3. Ölümü kesin olan insanlara destek olmak amacıyla hazırlanan bir yöntem olan destekli intihar doktorluğu yapabilirsiniz. Birçok ülkede yasak olmasına rağmen uygulayan ülkelerde bulunuyor.
 4. Oshiya’lık yapmak. Ülkemizde dolmuş muavinliği gibi bir iş diyebiliriz. Japonya’da bulunan oshiya’lar metro içerisinde mümkün olduğundan fazla insanı yüklemeye çalışıyor. Ve bunun için para kazanıyor.
 5. Bunu duymamışsınız eminiz. Profesyonel ağıt yakan insanlar. Bu hizmeti veren insanlardan hizmet satın almak isterseniz Amerika’da Rent a Mounter adında ağıtçı kiralayan firmaya uğramalısınız.
 6. Girişimcilik ruhunuzda varsa bu işleri bulabilirsiniz. Amerika’da yaşayan İrlandalı bir adam öldükten sonra mezarlarına İrlanda toprağı atmak isteyenler için toprak satıyor.
 7. Herkes uyuyarak para kazanmak ister. Profesyonel uykucu işi yapmaya başlayabilirsiniz. Üretilen yatakların rahat olup olmadığını denemek için bu insanlardan hizmet alınıyor.
 8. Son yıllarda ortaya çıkan bir iş ve yüksek paralar kazanıyorsunuz. Güney Kore’de popüler olan bu iş sayesinde aylın 10 bin TL den fazla gelir etti söyleniyor. Yaptığı sadece yemek yemek.
 9. Son işimiz çok büyük tartışma konusu. Bekaret satma. Genç kızlar hayata bir sıfır önde başlamak ve çok para kazanarak bekaretlerini açık arttırma ile satıyorlar. 700 bin dolara satan Brezilyalı 21 yaşındaki bir genç kızın bu hareketi çok ses getirmişti.
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
 • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉