• PAYLAŞ

3 Adımda Battaniye Panço Stili Nasıl Yapılır?

  • 28/11/2016 - 12:40
  • 0 Yorum
  • 764 görüntüleme

3 Adımda Battaniye Panço Stili Nasıl Yapılır?

Moda çok geniştir ve sürekli bir değişim içerisindedir. Bu sene moda olan bir stil yada elbise gelecek senelerde yüzüne bakılmayan bir parça haline gelebilir. 2015 yılında hayatımıza giren ve bayanlar tarafından çok sevilen bir moda akımı olan panço modası günümüzde hala geçerliliğini korumaya devam ediyor. Özellikle sonbahar ve kış aylarında kadınlar tarafından tercih edilen bu modelin nasıl yapılacağını 3 adımda size anlatmaya çalışacağız. Panço stili çok farklı modellerle karşımıza çıkmasının ardından nasıl bir kombin ile giyileceği merak konusu oldu. Gözünüze hoş gözüktüğü için aldığınız ancak nasıl giyeceğiniz konusunda karar veremediğiniz parçalarınızı nasıl değerlendireceğinizi anlatalım.

İlk olarak yapmanız gereken bu desenli pançoları nasıl bir stil ile giyeceğinize karar vermek olacaktır. Genel de kadınlar salaş elbiseler ile bunları kullanmak isterler. Ancak sizin öyle bir zorunluluğunuz olmadığını bilmeniz gerekiyor. İster şık bir ceket ve pantolon ile kombinleyebilir isterseniz de takım elbisenizin üzerine atabilirsiniz. Daha dikkat çekici bir görüntü oluşturmak için deri bir kemer kullanabilir ve ayakkabı olarak da stilettoları tercih edebilirsiniz. Her kıyafette olduğu gibi bunlarda da önceliğiniz kendinizin beğenmesi olacaktır. Doğru giyim tarzını oluşturma konusunda çok önemli bir detaydır.

panco-stili

İkinci detayımızda daha önce pançolar ile giyim konusunda stili oluşturmuş insanlara küçük tavsiyeler vermek istiyoruz. Bu giysiler bildiğiniz gibi dünyada Kızılderili giysisi olarak bilinir. Sizlerde onlar gibi giyinmek zorunda değilsiniz. Evet, bu kıyafete o tarz giyim çok yakışıyor ancak günlük hayatınız da bu şekilde giymek saçma olacaktır. Ufak detaylar için o stilden yardım alabilirsiniz ancak dediğimiz gibi önceliğiniz aynanın karşısına geçtiğiniz de giydiğiniz pançoyu beğenmek olacaktır.

Pançolar renkli kıyafetlerdir. Bu da sizlere renk oyunu yapma fırsatı doğurmaktadır. Renk uyumlarını rahatça değerlendirebilme şansına sahipsiniz. Pançonuz da bulunan bir rengi giyeceğiniz kıyafet stilinin vurgu rengi olarak değerlendirebilirsiniz. Bu da kıyafet kombininin renk cümbüşü olmasından kurtarma konusunda size yardımcı olacaktır. Pantolon, etek, kazak, çanta ya da ayakkabınız ile renk uyumu yapabilirsiniz. Tercih tamamen size kalacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉