• PAYLAŞ

5 Kolay Yol ile Ekstra Para Nasıl Kazanılır?

  • 27/01/2017 - 18:13
  • 0 Yorum
  • 795 görüntüleme

5 Kolay Yol ile Ekstra Para Nasıl Kazanılır?

Günümüzde herkes gelirini arttırmak için uğraşıyor. Bu sayede borçlarından hızlıca kurtulmak ve istediği şeylere daha hızlı ulaşmayı amaçlıyor. Ancak bunu yapmak için ne yapacağını bilen sayısı gerçekten çok azdır. Biz sizlere bu yazıda ekstra para kazanmanızın yollarını 5 basit adım ile anlatmaya çalışacağız. Bu yollardan herhangi birini kullanarak oturduğunuz yerden kolayca para kazanabilirsiniz. Her işin farklı bir zorluğu olsa da bu para kazandıran işlerin çok da yolculuğu yok diyebiliriz. Evinizde bilgisayar ve internete sahipseniz kolayca bu yöntemleri kullanabileceğinizi söyleyebiliriz. Ardından zaman ilerledikçe gelirinizi arttırarak devam edeceksiniz.

Online anketlere katılın

İnternette çok sayıda anket sitesi bulunuyor. Tabi bunların hepsinin yüksek kalitede olduğunu söyleyemeyiz. Ancak gene de belirli bir miktarda geliri hesabınıza aktırmanıza yardım edecektir. Dünya üzerinde İPoll, Mysurvey gibi servisler varken. Ülkemizde size Napolyon sitesini önerebiliriz. Sadece para olarak değil promosyon kodları ile de sizlere farklı destekler sağlıyor. Biraz araştırma yaparak bu anket sitelerinin sayısını arttırabilirsiniz. Gözünüzü fazla yükseklere dikmeyin. Ve sakın kısa vadede gelir elde etmeyi beklemeyin. Uzun vadede size gelir sağlayacağını ise rahatlıkla söyleyebiliriz.

Uygulama indirin ve ödülleri toplayın

Akıllı telefon ve tabletler hayatımıza girdikçe onların üzerinden para kazanmamıza imkan tanıyan uygulamaların sayısı da artıyor. İOS ya da Android cihaza sahip olmanız fark etmiyor. Bir uygulama indirerek para kazanabilirsiniz. Bunun için sizlere Showbox uygulamasını tavsiye ediyoruz. Bu uygulama şu an için sadece Play Store’de bulunuyor. Android cihaza sahipseniz size tavsiye edeceği uygulamaları ve oyunları indirip kazanç elde edebilirsiniz. Sadece para ödemesi değil aynı zamanda internetteki önemli sitelerde kullanabileceğiniz promosyon kodları da dağıtılıyor. Bu uygulama ortaklık programı da sunuyor. Etrafınızda ki insanları da buna davet ederek onlar para kazandıkça sizin de kazanma şansınız artıyor.

Web sitelerini test ederek para kazanabilirsiniz

İnternet üzerinde ki siteleri ev gibi düşünebiliriz. Her site bir evi temsil ediyor. Bu sitelerin birçoğuna günlük olarak giriş çıkış yapıyoruz. Onlar hakkında belirli bir fikri sahibi oluyoruz. Bu fikirlerinizi paylaşarak kazanç elde edebileceğiniz bir sistem var. Usertesting sitesine girerek yapacağını dürüst yorumlar ve geribildirimler ile şansınızı arttırabilirsiniz. Üzerinize belirli görevler atanacaktır. Bu görevleri kısa sürede tamamlayıp cevap verdiğiniz de kazancınız hesabınıza eklenmeye başlayacaktır.

Fotoğraflarınızı yükleyin ve satın

Resim çekmeyi seviyorsanız ve kaliteli resimler çektiğinizi düşünüyorsanız bununla para kazanma şansınız var. iStockPhoto programınızı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Özel teknikler ile çektiğiniz fotoğrafları buraya yükleyerek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Bunun için fotoğraflarınıza ilgi gösteren kişilerin olması gerekiyor. Sandığınızdan daha fazla insanın bu konuda ihtiyacı olduğunu bilmelisiniz. Sizlerde fotoğraf çekmeyi seviyorsanız ve perspektifine güveniyorsanız oturduğunuz yerden kazanç sağlayabilirsiniz. Bu sadece bir örnektir. Bunun gibi internette birçok site ve uygulama vardır.

Çevrimiçi satışlar yap

İnternette satış yapabilmeniz için bir e-ticaret sitesine sahip olmanız gerekiyor. Günümüzde bunu dünya üzerinde yapan en büyük site ebay.com’dur. Ülkemizde ise sahibinden.com ve giddigidiyor.com yapıyor. Etrafınızda kullanmadığınız eşyaları bu siteler aracılığı satışa çıkarabilirsiniz. Çöpe atmak yerine bu şekilde eski ürünlerinizi değerlendirebilirsiniz. Bir fiyat yazmadan önce siteyi araştırıp ne yazmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Sadece eski eşyalarınızı satmak zorunda değilsiniz, üretimini yaptığınız ürünleri hiçbir aracı kullanmadan müşterilerinize ulaştırabilirsiniz. Bu da karın tamamını sizin almanızı sağlar. Bu yöntem ile kazanç elde eden kişilerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉