• PAYLAŞ

Android Cihazlarda Çoklu Hesap Uygulamaları Nelerdir?

  • 09/09/2016 - 18:20
  • 0 Yorum
  • 936 görüntüleme

Android işletim sistemli olan cihazlarımızda sosyal ağlar ve mesajlaşma uygulamaları için bir hesap kullanabiliyoruz. Çift SIM kartlı olan cihazları kullanıyor olsak bile Facebook, WhatsApp ve Clash of Clans gibi uygulamaları farklı hesaplar üzerinden kullanmak pek mümkün olmuyor. Bu konu hakkında biraz araştırma yaparak sizlere önerdiğimiz uygulamalar sayesin de kullandığınız hesaplara her seferinde tekrar giriş yapmanız gerekmiyor ve bunun yanı sıra hesaplar arasındaki geçişi birkaç dokunma sayesinde kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Parallel Space

android-coklu-hesap-uygulamasi-1

Parallel Space, bir Android cihaz üzerinde iki farklı olan hesap arasında kolaylıkla geçiş yapmanızı sağlıyor. Birden çok sosyal ve mesajlaşma uygulamaları arasında geçiş yapmanız için gereken sadece birkaç dokunuş.

Cihazınızın üzerinde sadece 2 MB alan kaplayan, iki tane oyun hesabını aynı anda açabilme, ayrı hesaplar üzerinden birden fazla fotoğraf ve video paylaşma gibi artıları bulunmakta.

Parallel Space uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz.

Multi Accounts

android-coklu-hesap-uygulamasi-2

Facebook, WhatsApp, Snapchat, WeChat, Line, Clash of Clans gibi uygulamaları tamamen destekleyen Multi Accounts uygulaması tek bir Android cihaz üzerinden birden çok hesap ile kolayca oturum açmanıza imkan sağlıyor. Bireysel hesapların tüm bilgilerini koruma, iki farklı hesap arasında son derece kolay geçiş ve çift SIM kartlı olan cihazların desteklenmesi gibi oldukça işlevsel özellikleri olan uygulama mutlaka denenmeli.

Multi Accounts uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz.

2Face

android-coklu-hesap-uygulamasi-3

2Face uygulaması, birden çok sosyal ağda ve mesajlaşma uygulamaları arasında paralel erişim için tasarlanmış. Tek bir dokunuş sayesinde hesaplar arasında kolayca geçiş yapabilmenize olanak sağlayan 2Face uygulamasında farklı hesaplarınızdan gelen tüm mesajlarınız için eşzamanlı olarak bildirimler alabiliyorsunuz. Her hesap veya klonlanan uygulama için ayrı bir depolama alanı sağlaması da oldukça kullanışlı bir özellik diyebiliriz.

2Face uygulamasını BURADAN indirebilirsiniz.

Sizlere önerdiğimiz uygulamalar sayesinde birden çok hesap kullanımlarınızda kesinlikle hiç zorlanmayacaksınız hesaplar arasında geçiş ve depolama sorun olmaktan çıkarak daha keyifli bir hal alacak diyebiliriz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉