• PAYLAŞ

Android Cihazlarda Otomatik Selfie Nasıl Çekilir ?

  • 11/10/2016 - 13:16
  • 0 Yorum
  • 978 görüntüleme

Android Cihazlarda Otomatik Selfie Nasıl Çekilir ?

Çekilen fotoğraflarınızın her zaman doğal olması gerektiğini savunulur. Hatta genel olarak farkında değilmişim gibi çek kelimeleri günümüzün fenomenleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Aslında teknolojinin gelişmesi ile kendi selfie’lerinizi de hiç farkında değilmiş gibi çekebilme imkanına sahipsiniz. Normalde amacı güvenlik olarak geliştirilen bir Android uygulaması bulunmakta. Bu uygulama, size ait olan akıllı telefonunuzun tuş kilidi her açılışı sırasında ön kamera ile ekran kilidini açan kişinin fotoğrafını çekmek için kullanılıyor. Bizim sizlere önerimiz bu uygulamayı her iki amaçla kullanabileceğiniz. Sizlere önereceğimiz metot oldukça sıra dışı olacak. Uygulamayı Adroid cihazlarınıza kuracağız ve gün içerisinde siz farkında olmadan tuş kilidini her açtığınız sırada Android cihazınız otomatik selfie çekme işlemi gerçekleşecek. Bu uygulama bu şekilde kullanarak son derece iyi sonuçlar alındığını size söyleyebiliriz. Hatta bazı zamanlar oldukça sanatsal selfie karelerin yakalanabileceğinden emin olabilirsiniz.

Uygulama sizlere söylediğimiz gibi akıllı telefonunuzun ekran kilidini sizden habersiz olarak açanları tespit etmenizi sağlama ve resimlerini çekme amacı ile geliştirilmiş fakat siz aynı zamanda Android’de otomatik selfie çekme amacı ile kullanacaksınız. Gün içerisinde yaşamın telaşı ile emin olun otomatik olarak selfie’lerinizin çekileceğini unutuyorsunuz. Akşam evinize ulaştığınızda boş bir zamanınızda çekilen fotoğrafları incelediğinizde emin olun en az birkaç tane profil fotoğrafı sahibi olacaksınız.

İlk olarak Intruder Photo Log isimli uygulamayı BU LİNK üzerinden indirerek Android cihazlarınıza kurmanız gerekiyor.

 

android-cihazlarda-otomatik-selfie-nasil-cekilir-1

Kurulumu yapmanızın hemen sonrasında herhangi bir kullanım kısıtlaması yaşamadan, yüksek kaliteli fotoğraflar çekmeye başlayabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde reklamlar olmasına rağmen rahatsız edici boyutta olmadığını söyleyebiliriz. Günün sonunda fotoğrafları gözden geçirebilir, profil resmi yada sosyal medyaya uygun olanları aralarından seçebilirsiniz. Aynı zaman da kolay olarak sosyal medya üzerinden paylaşma olanağı bulunuyor.

android-cihazlarda-otomatik-selfie-nasil-cekilir-2

Uygulama içerisinde bulunan Ayarlar sekmesinden servisi açıp kapatabiliyorsunuz. Aynı zaman da 10 güne kadar fotoğraf saklama imkanınız bulunuyor. Normal şartlarda iki günde bir otomatik olarak silme işlemi gerçekleşiyor. Bu sayede ise akıllı telefonunuzun hafızasının dolması engelleniyor. Bu ayarlara ek olarak Android’de otomatik selfie çekme aslında güvenlik uygulaması Google Drive hesabınıza çekilen resimleri otomatik gönderim de yapabiliyor.

android-cihazlarda-otomatik-selfie-nasil-cekilir-3

Android’de otomatik selfie çekme uygulamasında çekilmiş olan fotoğrafları incelemeniz sırasında tümünü görüntüleyebilir yada 20 saniyeden daha fazla çekilen fotoğrafları filtreleyebilir yada günlükleri inceleyebilirsiniz. Size önerdiğimiz uygulama ile hem güvenliğinizi sağlayacak hem de birbirinden farklı selfie fotoğraflarınızı çekeceksiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉