• PAYLAŞ

Karın Kası Estetiği Nedir ve Nasıl Yapılır ?

  • 11/10/2016 - 16:57
  • 0 Yorum
  • 1034 görüntüleme

Karın Kası Estetiği Nedir ve Nasıl Yapılır ?

Karın kasına sahip olmak için düzenli olarak egzersiz programı ve bunun yanında sıkı bir diyet yapıyor olmanıza rağmen hala bir sonuç alamıyorsanız, estetik cerrahiden yardım almanız ile 1 saat gibi kısa bir sürede hayal ettiğiniz baklava karın şekline kavuşabilmeniz mümkün.

karin-kasi-estetigi-nedir-ve-nasil-yapilir-2

Estetik Plastik Cerrahi Uzmanlarının yaptığı açıklamalara dikkate alındığında, egzersiz yapmaya gerek kalmadan baklava karın kaslarına kavuşabilmenin mümkün olduğunu belirtiyorlar. Karın kasına sahip olmak oldukça istikrarlı bir diyet ve ciddi spor programı gerektirir. Fakat bir çok birey, bu hedefe tam manasıyla kilitlenemiyor ve istenilen sonuçlar da elde edilemiyor. Özellikle genç nüfus arasında karın kası yapabilmek adına saatlerini spor salonunda geçirenler bulunmakta ve ciddi anlamda bunu yapmak için emek harcıyorlar. Bu emeklerinin karşılığını alabilen, istedikleri görüntüye kavuşabilenlerin sayısı son derece az. Bu nedenle, karın kası estetiği talepleri gün geçtikçe biraz daha arttığını söyleyebiliriz.

karin-kasi-estetigi-nedir-ve-nasil-yapilir-1

Karın kası estetiği nedir? 

Karın kası estetiği tam olarak, karın bölgesinde belirgin olan kas yapısı isteyenlere uygulanan bir operasyondur. Karın gölgesinin zaten alt yapıda kaslar mevcut durumda, görüntü olarak bakıldığında ise gözükmemesinin sebebi ise üzerinin tam olarak yağ tabakasıyla kaplı olmasıdır. Karın kası estetiğinde yapılan ise bulunan bu yağ tabakasına bir heykeltıraş gibi dikkatlice yapılan operasyonla şekil vermek aslında. Altta mevcut bulunan kasların şekli boyunca, üzerinde bulunan yağ dokusunun kenarlarını inceltilerek yapılıyor. Bu inceltme sayesinde ise girintili çıkıntılı ve belirgin görünüme sebep oluyor. Kas görüntüsünde olmasından dolayı senelerce uğraşılan karın kasına bu yapılan operasyonla pratik bir çözümle kavuşulabiliyor.

karin-kasi-estetigi-nedir-ve-nasil-yapilir

Karın Kası Estetiği İz Bırakır Mı ?

Karın kası estetiği işlemi ince kanüllerle yapılmaktadır. Vücuda Mikro noktasal girişler yapılarak kas kıvrımları üzerinde bulunan yağları eritilip, dışarı alınıyor. Kesi yapılmasına gerek olmadığı için, herhangi bir iz kalması söz konusu olmuyor. Yapılan operasyon sonrasında sosyal hayatına, ortalama olarak  2 gün sonra dönülebilir. Spor yapmaya ise 2 ay sonra başlanabilmesi mümkün oluyor. Son derece konforlu olan bir operasyon. Gün içerisinde spor yapmaya vakti olmayan veya spor yapıyor olunmasına rağmen  bir türlü istediği sonucu elde edemeyen herkes için karın kası estetiği yapılabilir. Avrupa ülkelerinde yabancı saç ekiminden sonra en fazla tercih edilen estetik operasyonlar arasında olduğunun altını çizelim.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉