• PAYLAŞ

Android Oyunlar Bilgisayarda Nasıl Oynanır ?

  • 21/07/2016 - 18:30
  • 0 Yorum
  • 955 görüntüleme

Android cihazların kullanım ekranları son derece küçük olması kullanıcılar çoğu zaman sıkıntı yaşatıyor. Bir çok kullanıcı bunun sıkıntısını yaşarken bazı yan uygulamalar kullanarak sorunu çözmeye çalışsa da maalesef bu uygulamalar da yanında lag sorununu beraberinde getiriyor. Android cihazlar üzerinden oynanan oyunlar ve bu oynayan kullanıcıların sayısı milyonlarla ifade edilebilir bir çok kullanıcı bu oyunlar konusunda son derece de iddialı. Android oyunları kişisel bilgisayarınızın ekranından rahatlıkla oynamak ve bu deneyimini de lag sorunu yaşamadan tatmak son derece mükemmel olur diyenlerin sesini Google duymuş olmalı. Android cihazların kişisel bilgisayarlar üzerinde lag sorunu yaşamadan çalışmasını sağlayan Google Choreme’un bir eklentisi hakkından sizlere detaylı bilgiler sunacağız. Google Choreme’un bu eklentisi son derece sorunsuz çalıştığının altını çizelim ve aynı zaman da kullanımı da son derece kolay.

bilgisayarda-android-oyun-oynama

Google Choreme’un bu eklentisini kullanmak için kişisel bilgisayarınızda Google Choreme’un tarayıcısının kurulu olması gerekmekte eğer yoksa ilk olarak bu tarayıcıyı kuruyoruz. Google Choreme’un kişisel bilgisayarımıza kurduktan sonra ki aşama oldukça basit Vysor Chrome eklentisini bilgisayarınıza indirmek BURADAN indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra ki aşamada ihtiyacınız olan teflonunuz ile bilgisayarınıza bağlayacak bir USN kablo.

Ancak atlamamız gereken bir detay daha var. Cihazınızı bilgisayarınıza bağlamadan önce ayarlar sekmesine tıklıyoruz > Geliştirici seçenekler sekmesi USB Hata Ayıklaması veya USB Debugging sekmesine tıklayarak aktif etmeniz gerekiyor. Cihazınız da  geliştirici seçeneklerini bulamıyor yada görünmüyor ise ayarlar sekmesi > cihaz sekmesi > ardından hakkında kısmına tıklıyoruz açılan ekranda derleme numarası yazan kısma 6-7 defa üst üste tıklayın sizi seçenekler sayfasına yönlendirecektir. Bu işlem tamamlandıktan sonra başka bir uygulama kullanmadan cihazınızı bilgisayarınızda sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉