• PAYLAŞ

Instagram Bilgisayar Üzerinden Nasıl Kullanılır ?

  • 21/07/2016 - 18:24
  • 0 Yorum
  • 894 görüntüleme

Sosyal medya devleri arasında buluna son zamanlarda yaptığı yeniliklerle adından söz ettirmeyi başaran Instagram’ın milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır peki Instagram bilgisayar üzerinde nasıl kullanılır ? Bu konu hakkında yapılması gerekenlere bir göz atalım. 

Genel olarak baktığınız kayıt işlemlerin dahil telefon üzerinden yapıldığı ve internet sitesine baktığınız da sadece güncellemelerinizi görülebildiğiniz haricinde fotoğraflarınız paylaşmak yada yükleme işlemlerinizi yapamadığınız Instagram. Sizlere kolaylık sağlamak için kendi bilgisayarlarınıza  kuracağınız basit bir uygulama sayesinde son derece kolay bir şekilde Instagram hesabınızı bilgisayarınız üzerinden kontrol edilebileceksiniz.

Instagram hesabınızı kendi bilgisayarınız üzerinden kontrol edilmeniz amacıyla kullanılmanız  gereken program, BlueStacks. Bu program aslına baktığınızda Android emülatörü işlevi görmektedir ve bu kullanımı sunan en iyi uygulamalardan olan BlueStacks sadece Instagram değil, baktığınız da Android uygulama ve oyunları üzerine her şeyi çalıştırılabilmektedir. Kısa olarak belirtmek gerekirse bu uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra sadece Instagram değil, tüm Android uygulamalarından yararlanmanız mümkün olmaktadır.

Öncelikle BlueStacks  programını kişisel bilgisayarımıza indirip kurmamız gerekiyor programı BURADAN indirebilirsiniz.

BlueStacks kişisel bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra programı ilk açtığınız da karşınıza çıkacak ekran aşağıdaki görseldedir.

Bluestacks

Sonraki aşamada görselde gördüğünüz gibi büyüteç resmi bulunan arama sekmesine tıklayarak Instagram yazıyoruz. Uygulama direk karşınıza gelecektir. Cihazımızda nasıl kullanıyorsak Instagram hesabımıza giriş yapıyoruz ve bu andan itibaren cep telefonunuzda kullanırken yaptığınız hatta yaparken zorlandığını bir çok işlevi kişisel bilgisayarınız üzerinden kolayca yapabiliyorsunuz. Cihazınız üzerinde kullandığınız her Android uygulama için aynı sistemi kullanmanızın mümkün olduğunun tekrardan altını çizelim.

Bluestacks-2

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉