• PAYLAŞ

Argo 8X8 Frontier EFI Türkiye’ de Satışa Sunuldu

  • 13/07/2016 - 16:14
  • 0 Yorum
  • 905 görüntüleme

35_d - Kopya

Uzun zamandan beri adından söz ettiren Argo 8X8 Frontier EFI, bekleyişin ardından ülkemizde satışa sunuldu. Aracın suda ve karada gidebiliyor olması büyük ilgi görmesine neden olmuştu. Argo 8X8 Frontier EFI karada ve suda gitmesinin yanı sıra aynı zaman da bünyesinde barındırdığı özelliklerle de oldukça ilgi çekici.

Argo 8X8 Frontier EFI, kendinden arazi canavarı olarak bahsettirse de aynı zaman araç aynı zamanda su canavarı. Argo karada altı kişi taşıma kapasitesine sahipken suya girdiğinde kişi taşıma kapasitesi dört oluyor. 8X8 sürüş özelliğine sahip araç off-road tutkunları için dizayn edilmiş.

Argo 8X8 Frontier EFI, elektronik yakıt enjeksiyonlu motor ile oldukça güçlendirilen araç, kara kullanımında 454

argo-8x8-frontier-efi-turkiie-de-satista

kilogram yük taşıma kapasitesine sahipken, suda bu kapasite 408 kilograma düşüyor. Argo 8X8 Frontier EFI, kullanımı esnasında, çamur, dağ, su, kaya ve aklınıza gelebilecek hiçbir engel tanımazken neredeyse engelsiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Aracın görünüşü ve kullanımı baktığınız da bir tankı andırsa da macera tutkunları için bulunmaz özelliklere sahip. Ülkemizde satışa sunulan aracın son kullanıcı fiyatı 81 bin lira. Ülkemize satışa sunulduğu andan itibaren büyük ilgi görürken Afat’ın araçtan satın aldığı ve toplamda 30 adet için kuyrukta beklediğini belirtebiliriz şu ana kadar araçtan kısa sürede 40 adet satılmış durumda.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉