• PAYLAŞ

Astral Seyahat Nasıl Yapılır?

  • 07/08/2016 - 16:42
  • 0 Yorum
  • 990 görüntüleme

Ruhun ve bedenin birbirinden ayrılarak farklı boyutlara seyahat edilmesine denilmektedir. Bunun için fiziksel olarak uyku haline girilmesi gerekmektedir. Bu sayede ruh istediği yere rahat bir şekilde seyahat edebileceği vurgusu yapılmaktadır. Bu konu ile ilgili çok sayıda araştırma ve deneyimleme yapılmaya çalışıyor. Bedeniniz ile orada olmasanız dahi istediğiniz herhangi bir yere seyahat edebilme olasılığınız olacağı vurgusu yapılıyor. Astral  seyahati gerçekleştirmek isteyen kişinin yüksek derece de konsantrasyon içine girmesi gerekiyor. Bu esnada ruh ile bedenin birbirinden ayrılması gerekiyor ancak bağının hiçbir zaman tam anlamıyla kopmaması gerekiyor.

astral-seyahat-nasıl-yapılır

Temelde bu duruma bakıldığında tüm görevin ruha düştüğü söylenilmektedir. Ancak tüm sürecin sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için fiziksel olarak da bedenin yapması gereken görevler vardır. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli detay kişinin astral seyahat esnasında tamamen bilincinin açık olacağıdır. Bu durum beşinci boyut olarak ifade edilmektedir. Bu boyuta geçildiğinde bedenin çok rahat ve herhangi bir zarar gelmeyecek bir yerde olmasının çok büyük bir önemi vardır. Bu şekilde hazırlık yapıldıktan sonra uygulamaya geçilmelidir. İsteyen herkes astral seyahat yapabilir.

Astral seyahatin tam anlamı ile nasıl yapılacağını anlatmaya başlayalım. Kişi bu durumu deneyimlemek istiyorsa tam anlamıyla buna odaklanmalı. Sadece fiziksel olarak değil zihinsel olarak da başka hiçbir şey düşünmemelidir. Seyahatin başlayabilmesi için bedenin rahatlatılması ve rahat edebileceği bir yere uzanması gerekiyor. Bu esnada odaklanmanın kolay olması için bir tablo ya da resmin bakış acısı mesafesinde olması gerekiyor. Bu şekilde uzandıktan ve tabloya odaklandıktan sonra gözler yavaş bir şekilde kapatılmalı ve zihinsel olarak uyku haline geçilmesi yönünde telkinlerde bulunulmalıdır. Bu şekilde beyinden gelen emirleri dinleyen beden bir süre sonra gerekli uyku seviyesine ulaşacaktır. Ortamın mutlaka sessiz olması gerekmektedir. Dikkati dağıtacak hiçbir şey o ortamda bulundurulmamalıdır. İşlemin yapıldığı odanın kapısının kitli olması da önemlidir. Ruhun bedenden ayrılmasını hissetmeye başlamak olacakların önceden olacağını tahmin etmek gibi telkinler seyahatin başlangıcı için önemlidir. Uzmanlar herhangi bir zararının olmadığı söylemektedir. Ancak sürekli yapıldığında bağımlılık oluşabileceği vurgusunu yapmaktadırlar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉