• PAYLAŞ

Başarılı Saç Ektirme Operasyonu Nasıl Yapılır ?

  • 01/11/2016 - 21:07
  • 0 Yorum
  • 699 görüntüleme

Başarılı Saç Ektirme Operasyonu Nasıl Yapılır ?

Ülkemizde sıklıkla tercih edilen saç ektirme operasyonları aslında bilindiğinin tam aksine büyük titizlik, hassasiyet, tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir operasyondur. Saç ektirme operasyonuna karar veren bir çok bireyin kafasında Saç ekimini nasıl yaptırmalıyım ? Saça ekimi operasyonları arasında farklar var mı ?  Saç ekimi için doğru yeri nasıl bulurum ? Saç ekimi sağlıklı mı ? Gibi bir çok soru olduğunu biliyoruz. Bu yazımızda bu sorularınızın cevaplarını detayları ile birlikte sizlere aktaracağız.

basarili-sac-ektirme-operasyonu-nasil-yapilir-2

Estetik operasyonlar konusunda değişen ve hızla gelişen ülkemiz de, uzmanlar önemle uyarıyor ve dikkat edilmesi gerektiğinin altını çiziyorlar.  Televizyonlarda, reklamlarda yayınlanan ve her yenilikçi uygulamanın doğru olmadığını mutlaka bilmelisiniz. Saç ekimi operasyonu, cerrahi beceri, teknik ve yaşanan deneyime göre çok büyük ölçülerde değişkenlik gösteren bir uygulamadır. Saç ekimi operasyonu doğru olarak yapıldığında kuaförler dahi işlem yapıldığını asla tespit edemez. Bu operasyonda asıl temel amaç, saç ekimi yaptıracağınız bölgenin son derece doğal gözükmesi ve operasyon sonrasında size yaşamınız boyunca konforlu, takıntısız ve çok rahat bir kullanım sağlamasıdır. İşte bu noktaya gelindiğinde ise saç ekimi operasyonu için seçeceğiniz klinik ve uygulanacak olan saç transferi prosedürleri büyük önem kazanmaktadır.

basarili-sac-ektirme-operasyonu-nasil-yapilir-1
Başarılı olarak yapılacak saç ekimi için 3 adım önerisi her zaman geçerlidir

İlk adım olarak saç ekimi operasyonu yapacak olan doktorun daha evvelden yapmış olduğu işlemleri, işlem yaptırmış olan bireylerin saç ekimi konusundaki yorumlarını ve işlem yapılmasından sonrasında memnuniyetlerini mutlaka detayları ile incelemenizi öneriyoruz. Saç ekimi yaptırmaya karar verdiğiniz her kurum sizinle önceki deneyimlerini rahatlıkla paylaşabilmeli ve saç ekimi operasyonu sonrası süreç hakkında sizi detaylı olarak aydınlatabilmelidir. Özellikle de merdivenaltı olarak tabir ettiğimiz sözüm ona adı güzellik merkezi olan yerlerde yapılan saç ekimi uygulamalarında kesinlikle uzak durunuz. Bu tür yerlerde yapılan işlemler geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına yol açar.

basarili-sac-ektirme-operasyonu-nasil-yapilir

İkinci adım olarak operasyona karar verdiğiniz kurumdan ekim sonrasında elde edilecek sonucun bir profilini görmek isteyin. Size uygun programlar kullanılarak elde edilecek sonuçları göstermeleri son derece kolay bu sayede istemediğiniz bir sonuçla karşılaştığınızda sizin elinizde yapacakları işlemi gösteren bir resim olacaktır.

Üçün ve son adım olarak saç ekimi işlemi sonrasında size yapmanız ve uygulamanız gereken prosedürleri öğrenin ve bunu diğer kurumların teknikleri işe karşılaştırın. Bu karşılaştırmalar sonucunda en iyi olan kurumu bulduğunuzdan ve istediğiniz sonucu elde edebileceğinizden emin olabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉