• PAYLAŞ

Bitmoji Snapchat’te Nasıl Kullanılır ?

  • 08/08/2016 - 21:22
  • 0 Yorum
  • 1523 görüntüleme

Milyonlarca kullanıcı bulunan ve popülerliğini sürdüren sosyal ağ devlerinden Snapchat Bitmoji uygulamasını kullanmak mümkün. Kullanıcıların kendilerine özel emoji yaratabilmesini sağlayan uygulama  Bitmoji bundan sonra Snapchat’te çıkartma olarak da kullanabilmeniz oldukça kolay ve keyif verici olacak. Snapchat’te kendi yaratmış olduğunuz emoji’ leri nasıl kullanacağınız konusunda sizlere yardımcı olacak cevapları hazırladık bu aşamadan sonra yapmanız gereken önerilerimizi uygulamaya çalışmanız.

Bitmoji uygulaması, sıfırdan bir karakter oluşturarak yüz yapısı, kaşlar, gözler, saçlar, ağız, yanaklar, burun, aksesuar ve bunun gibi daha birçok fiziksel özelliği detayları ile seçerek kendinize özel bir karakter yaratabilmenize imkan sağlıyor. Oluşturduğunuz emoji karakterinin vücut yapısını ve hatta kıyafetini dahi seçebiliyorsunuz.

Öncelikle yapmanız gereken ;

İos işletim sistemleri için BURADAN Bitmoji uygulamasını indirmek.

Androis işletim sistemleri için BURADAN Bitmoji uygulamasını indirmek.

Uygulamayı indirip kurduktan sonra ki aşama Bitmoji ile Snapchat hesaplarınızı birbirine entegre ettikten sonra, oluşturduğunuz emoji  karakteri snaplerinizde istediğiniz gibi kullanabilmeniz mümkün.

bitmoloji-snapchatde-nasıl-kullanılır

Öncelikle Bitmoji başlatıyoruz. Uygulama açıldığında Snapchat ile oturum aç butonuna tıklıyoruz ve direk olarak açılan Snapchat uygulamasında Bitmoji oluştur butonuna tıklıyoruz.

bitmoloji-snapchatde-nasıl-kullanılır

 

Hesapları tam olarak birbirine bağladıktan sonra sıra kendimize özel emoji oluşturmaya geliyor. Bitmoji uygulamasında erkek veya kadın  seçeneğine tıkladıktan sonra Bitstrips Tarzı veya Bitmoji Tarzı   seçeneklerinden kendimize uygun olanı seçiyoruz.

bitmoloji-snapchatde-nasıl-kullanılır

Bunun işlemlerin ardından, oluşturduğunuz karakterinizin fiziksel özelliklerini istediğiniz gibi seçebileceğiniz bir ekran açılacaktır. Yüz yapısı, kaşlar, gözler, saçlar, ağız, yanaklar, burun, aksesuar ve bunun gibi daha birçok fiziksel özelliği detayları ile seçerek kendinize özel bir karakter yaratarak işlemimizi tamamlıyoruz. Son adım olarak kaydet ve kıyafet seç sekmesine tıklıyoruz. Kıyafet seçim işlemi tamam ise artık kabul et ve bağlan diyoruz bundan sonra kendi oluşturduğunuz karakterinizi Snapchat’te istediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz.

bitmoloji-snapchatde-nasıl-kullanılır

 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉