• PAYLAŞ

BS Player ile Filmlere Altyazı Nasıl Bulunur?

  • 16/08/2016 - 22:40
  • 0 Yorum
  • 1070 görüntüleme

BS Player ile Filmlere Altyazı Nasıl Bulunur?

Yabancı film veya dizi seyretmek bir tutku gibidir ama bazen çileye de dönüşebiliyor. Yabancı filmleri izlerken uyumlu altyazıları bulmak bazen oldukça zor olabiliyor, bu durumla sıkça karşılaşıyorsanız ve çözüm bulmakta zorlanıyorsanız, son zamanların popüler video oynatıcısı BS Player yazılımının, altyazı bulma özelliğini kullanarak saniyeler içerisinde istediğiniz altyazı bulmanız mümkün.

İzlediğiniz yabancı dizi veya filmlerin Türkçe dublajlı versiyonlarını beğenmiyorsanız, bu konuda en mantıklı çözüm altyazılı olarak izlemek olacaktır. Bazen film ve dizilere uyumlu altyazı bulmak son derece zor olduğu gibi, uzun zamanlar içerinden bulduğumuz altyazıların senkron sorunu çıkarması bu sıkıntıları ikiye katlıyor diyebiliriz. Uygun şekilde altyazı bulmanın çeşitli metotları var fakat, sizlere bu konuda oldukça kalaylık sağlayacak bir yazılım önereceğiz. BS Player yazılımının altyazı bulma özelliğini kullanarak uyumlu altyazı bulma yöntemini anlatacağız.

Öncelikle alt yazılarımız hızlıca bulmak için BS Player yazılımını BURADAN indirerek bilgisayarımıza indiriyoruz.

BS Player ile Filmlere Altyazı Nasıl Bulunur 1

Bilgisayarımıza BS Player indirip kurduktan sonraki aşamada, izlemeye karar verdiğiniz diziyi veya filmi açtıktan hemen sonra ekranın üzerine gelerek sağ tıklıyoruz ve açılan menü üzerinden Altyazılar sekmesine tıklıyoruz.

BS Player ile Filmlere Altyazı Nasıl Bulunur 2

Açılan sekme üzerinden sırasıyla Altyazıları çevrimiçi kontrol et sekmesine > Tümü sekmesi adımlarını izliyoruz.

BS Player ile Filmlere Altyazı Nasıl Bulunur 3

Otomatik olarak başlayacak olan kontrol işlemi sonunda yeni bir sekme açılacak ve uyumlu altyazılar listelenecektir. Burada açılan sekmeden; dizinin veya filmin adıyla birebir aynı olan altyazıyı seçebilir, eğer aynı isimde seçenek bulunmuyor ise Beğeni sekmesinde  puanlama yer alıyorsa buradan en yüksek puanlı olanı seçerek, Seçileni indir sekmesine tıklayarak indirebilirsiniz. İndirme işlemi bittikten sonra,  altyazı video dosyasına otomatik olarak eklenecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉