• PAYLAŞ

Burcunuza göre güzellik rutininiz nasıl olmalıdır? – 2

  • 14/01/2017 - 23:18
  • 0 Yorum
  • 766 görüntüleme

Burcunuza göre güzellik rutininiz nasıl olmalıdır? – 2
Bir önceki yazımızda başladığımız burcunuza göre güzellik rutiniz serimizin ikincisi ile karşınıza geldik. İlk yazımızda Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan ve Başak burçları için güzellik ve giyim rutinleri hakkında bilgi vermeye çalışmıştık. Bu yazımızda ise geriye kalan burçlar olan Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burcu için bilgiler paylaşmaya çalışacağız. Bu sayede güzelliğinizi burcunuzun özelliklerine belirleyerek kendinizi daha iyi ifade etmenizin yollarını size göstermiş olacağız. Unutmayın bu bilgilerin geçerliliği size yakıştığı kadardır. İlla bizim paylaştığımız güzellik bilgilerinin size uygun olması şart değildir. Biz sadece sizin güzelliğinizi ortaya çıkarma konusunda farklı açıdan bakabilmenize yardımcı olmak istiyoruz.
Terazi Burcu: Bu burcun en çok dikkat ettiği yeri elleridir. Bu nedenle el temizliğine ve güzel görünmesine özellikle dikkat etmektedir. El kremi, törpü ve oje onlar için olmazsa olmazdır diyebiliriz.

Akrep Burcu: Bir kadının kendinden emin hareket etmesi ve kendini öne çıkarması gerekirse mutlaka dudaklarını ön plana çıkarma isteyecektir. Bunun için ruj rengi tercihini kırmızıdan yana kullanacaktır. Sadece dudakları değil dudak çevresini de güzel göstermek onlar için önemlidir.

Yay Burcu: Bu burca dahil olan kadınların en büyük özellikleri kırılgan bir yapıya sahip olmalarıdır. Onun için derin bakışlar onların kendilerini ifade etmek için en önemli özellikleridir. Makyaj çantanızda far paleti, maskara ve takma kirpik mutlaka bulunmalıdır.

Oğlak Burcu: Bu burca dahil olan kadınların makyajda uzmanlaşması gereken konular eyeliner ve belir bir şekilde kaşlarını ortaya çıkarmalarıdır. Bunlar için cımbız, kaş jeli kaş farını da mutlaka kullanmalısınız.

Kova Burcu: Yaratıcılık ve özgürlük denildiğinde ilk akla kova burcu gelecektir. Bu yapıları onları güzellikleri konusunda çok hassas bir duruma getirmiştir. Ciltlerinin bakımına çok dikkat ederler. Mutlaka imzaları niteliğinde bir parfümleri bulunmalıdır.

Balık Burcu: Burçlarımız da son sırada balık bulunuyor. Hayalperest bir yapıya sahip olmaları dikkat çeken makyajları tercih etmelerine neden olabilir. Bu onların kendilerini en iyi şekilde ifade etmeleri sağlaması açısında gereklidir. Renkli farlar, maskaralar ve eyelinerlar onlar tarafından sürekli kullanılmalıdır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉