• PAYLAŞ

Burun Estetiği Nedir, Nasıl Yapılır ?

  • 04/10/2016 - 11:20
  • 1 Yorum
  • 941 görüntüleme

Burun Estetiği 

Estetik operasyonlar içinde bazı operasyonların kişilerde dramatik değişimler yaratabildiğini görürsünüz. Bunlara örnek olarak yüzdeki kırışıklıkları germe, kepçe kulak düzeltici ameliyatlar ve burun estetiği ameliyatları gösterilebilir. Şüphesiz burunda yapılan estetikler sayesinde bir tek görünüm anlamında değil bununla birlikte rahat nefes alıp verebilme anlamında da gelişmeler kaydedilir. Bu tipte, güzel duyu operasyonları günümüzde en fazlaca tercih edilen ve cerrahların uzmanlaştıkları operasyonlardır. Yüzde meydana gelen öteki türden sorunlarda ameliyat gerektirmeyen çözümler de sunulabilirken, özellikle burun için ihtiyaç duyulan işlemlerde ameliyat tek seçenektir diyebiliriz. Ameliyat ile uygulanan cerrahi güzel duyu operasyonlarda kişilerin burunlarının şekli düzeltilerek yüze daha güzel duyu bir görünümün kazandırılması mümkündür.

Burun Estetiğini Kimler yaptırıyor

Operasyonlar genel anlamda yüz yada vücudun başka herhangi bölgesinde görünümü geliştirmek amacıyla tercih edilirler. Fakat burunda gerçekleştirilen operasyonlarda, amaçlanan sadece güzel görünüm olmaya da bilir. Nefes alma problemleri çeken kişilerin de bu operasyonları tercih ettiğini söyleyebiliriz. Özellikle doğum esnasında sorun yaşamış kişiler ve bir kaza sonucu burnunda şekil değişimi yaşamış kişiler estetik operasyonları tercih ediyorlar. Bu aşamada burun estetiği yapmış olduranlar iki farklı grupta sınıflanabilir diyebiliriz.
Eğer burnunuzda bir güzel değişim ihtiyacı duyuyorsanız bu durumda başarılı bir estetik cerrahla bu konuda görüşmelere başlayabilirsiniz. Bu görüşme esnasında cerrahınızla hedefleriniz, kaygılarınız mevzusunda konuşmanız gerekiyor. Doktorunuza estetik operasyon hemen sonra sahip olmak arzu ettiğiniz burun hakkında detaylı şekilde açıklama yapmanız gerekiyor diyebiliriz. Eğer burnunuzda nefes alma kaygısıyla bir operasyon yaptıracaksanız, bu kozmetik açıdan bir düzeltme tercih etmeyeceğiniz anlamına da gelmez. Isterseniz her ikisini bir arada doktorunuzdan talep edebilirsiniz.
Operasyon yaptırırken tüm cerrahların hastalarına söyledikleri bir şey vardır. O da muhteşem burun diye bir şeyin olmadığıdır. Her insanın kendine özgü bir görünümü bulunması sebebiyle, burnun görünümü de yüzünüzün görünümü ile orantılıdır diyebiliriz. Her ne kadar mükemmel burun diye bir şey olmasa da, birey için en iyi görünüme haiz burun diye bir şey vardır diyebiliriz. Doktorunuz bu noktada size yapmış olduracağınız operasyon hakkında da yardımcı olacaktır. Eğer burnunuzun görünümünü beğenmiyor fakat tam olarak nasıl bir değişiklik yapmış oldurmayı istediğinizden de kesin olamıyorsanız, bu durumda doktorunuza danışabilirsiniz. Doktorunuz size en iyi tavsiyeleri verecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


nasilyapilir com
Banku Akarçay - 13/10/2016 - 08:00

Mersinde Medikal Parkta Selin hanım var estetik cerrahi. Üstüne tanımam. Kadın resmen sanat yapıyor amelyatlarında. Herkese de öneririm.

Cevapla
Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉