• PAYLAŞ

Çizgili Giyim Kombinleri Nasıl Yapılır?

  • 28/12/2016 - 19:17
  • 0 Yorum
  • 619 görüntüleme

Çizgili Giyim Kombinleri Nasıl Yapılır?

Çizgili kıyafet giymek genellikle boyu uzun göstermek ve fazla kiloları gizlemek için kullanılır. Ancak günümüz moda akımında artık çizgili kıyafetleri farklı durumlar için de kullanma şansına sahipsiniz. İster kapalı bir bayan olun ister açık bir bayan her koşulda bu kıyafetlerden rahatça kombin yapabilirsiniz. Bu da sizin güzelliğinizi ön plana çıkarmak için arayışınızda alternatif bir yol olacaktır. Gene de bu çizgili elbiselerin kombinini yaparken geçmiş yıllardan kalan bilgileri göz önüne almaya çalışın.

Bu bilgi uzun ve zayıf olan bayanların kıyafet tercihlerinde enine çizgili olanlarını tercih etmesini göz önüne almanız gerektiğidir. Ayrıca kilolu ve büyük beden giyen bayanlarından boyuna çizgili olan elbiseleri göz önüne almaları önemlidir. Bu sayede hem şık bir görünüm elde edersiniz hem de görünümünüzü daha güzel hale getirebilirsiniz. Basenleri geniş olan bir bayansanız size tavsiyemiz enine çizgilere sahip olan eteklerden uzak durmanız yönünde olacaktır. Bu size çirkin bir görüntü sağlayacaktır.

Vücudunuzun sorunları gizlemede çizgili kıyafetler hayatınızı kurtaracaktır. Örneğin kalça, basen ve göbek sorunu yaşıyorsanız kıyafetleriniz de boyuna çizgileri tercih etmelisiniz. Bu sizi ve giydiğiniz bölgeyi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. Farklı seçenekler konusunda günümüzde ki stil programları insanlara çok yardımcı oluyor ancak herkesin boyu, kilosu ve vücut yapısı farklılık gösteriyor. Bu nedenle ilk olarak vücut yapınızı tam olarak bilmelisiniz ardında kendi kararlarınızı yerine getirmelisiniz.

Rüküş bir duruma düşmek istemiyorsanız vücudunuzun hatalarına göre giyim tarzınızı belirlemek olmalıdır. İnternette dolaşan bazı fotoğraflarda internetten gördüğü alıp deneyen bir bayanım umduğunu bulamadığını görebiliyoruz. Bunun nedeni alışveriş yapan kişinin kendi vücudunu tam olarak tanımamasından kaynaklanıyor. Ya da büyük beden olduğunu bir türlü kabul edememesi bu durumun yaşanmasına neden oluyor. O nedenle bir sorunla karşılaşmamak için alışverişlerinizden önce beden hatlarınızı çok iyi bilmeniz size avantaj yağlayacaktır. Bu avantajı kullanmanız için mutlaka olumlu olarak hareket etmeniz gerekiyor. Günlük giyim de olsun ya da şık bir davete giderken olsun bunlara dikkat ederken kendinizi rüküş bir duruma düşürmekten kurtarabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉