• PAYLAŞ

En Dayanıklı Akıllı Telefon Modelleri Nelerdir?

  • 14/06/2017 - 10:00
  • 0 Yorum
  • 854 görüntüleme

Günümüzde telefon alış-satış piyasası olağanın üzerinde bir seyirde ilerliyor. Her yıl yeni telefonlara ihtiyaç duyuluyor. Geçen sene telefon satın alan müşteriler bir sonraki sene bir üst modelini satın alıyorlar yada hiçbir fark olmasa bile tasarımsal yönden telefon değişikliğine gidebiliyorlar. Elbette telefonu zevk haricinde donanımsal olarak beğenmedikleri için yada daha donanımlı bir telefon alma ihtiyacından dolayı satın alanların sayısı da azımsanacak kadar değil. Kullanıcılar telefon deneyimlerinde sağlamlığı her zaman ön planda tutuyor ve sağlam telefonlara olan ilgide bu sayede artıyor. Bir Nokia 3310 olmasa da akıllı telefonlarda da sağlam telefonlara rastlayabilir. Yazımızda, işte bu konulara değineceğiz ve size sağlam telefonlar rehberi sunacağız.

Sağlam Akıllı Telefon Modelleri Nelerdir?

CAT 50:

IP67 sertifikası bulunan CAT 50 telefonunu askeri telefonlar kategorisinde sayabiliriz.          1280 x 720 piksel çözünürlüğü olan ve LTE desteği bulunan bu telefonda 2630 mAh pil sayesinde uzun süre şarj yapmadan telefonunuzu kullanabiliyorsunuz.

Sonim XP7

4800 mAh pili ve IP69 sertifikası ile Sonim XP7 model telefonları sağlam telefonlar arasında sayabiliriz.

Kyocera DuraForce

4.5 inç genişli ekranlı telefonda 3100 mAh kapasiteli pil bulunuyor. Öte yandan telefonun IP68 sertifikası vardır ve 810G uyumludur.

Samsung Galaxy Xcover 3

Su ve toza karşı dayanıklı olan Samsung Galaxy Xcover 3 geçtiğimiz Mart ayında piyasaya çıktı. Telefonu dayanıklı telefonlar kategorisinde sayabiliriz.

Sonim XP6

Suya ve toza karşı dayanıklı olan Sonim XP6, 4800 mAh kapasiteli pil gücüne sahiptir.

Kyocera Brigadier

Üreticisi tarafından verilen güvenceye göre cihazın ekranının çizilmeyeceği belirtiliyor. Telefon, Snapdragon 400 SoC ve 8 MP arka kameraya sahiptir.

Plum Gator Plus

Dayanıklı telefon almak isteyen fakat düşük bütçesi bulunan müşteriler için bu telefonu önerebiliriz. 3.5 inç genişlikli ekran, çift çekirdek 1.3 GHz işlemci ve 5 MP çözünürlüklü kameraya sahip olan bu telefon fiyat olarak uygun bir telefon isteyen kullanıcılar için ideal bir telefondur.

VeryKool Rock RX2

VeryKool Rock RX2 telefonu üreticisi tarafından verilen bilgiye göre suya, toza ve şoka dayanıklı bir telefondur.

Conquest S6

IP68 sertifikası ve 4000 mAh kapasiteli pil bulunan bu telefonu dayanıklı telefonlar kategorisinde sayabiliriz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉