• PAYLAŞ

Ender Saraç Pretoks Kürü

  • 22/06/2016 - 17:24
  • 0 Yorum
  • 794 görüntüleme

indir (9)

Son zamanlar da ölçüyü aşmış olabilirsiniz, sorun yok yarından itibaren başlayacağınız dört günlük  Dr. Ender Saraç’ın hazırladığı Pretoks kürü ile kısa sürede forma gireceksiniz.

Hayatımız da bolca abur cubur yemenin verdiği ağırlık ya da alkol tüketiminden sonra oluşan mide bulantıları, baş ağrısı gibi bizi çok yoran şikayetleri bedeninizden atmak için sadece 4 gün gibi kısa süreli pretoks kürünü uygulamanız size yetecek farkı hemen hissedeceksiniz.

Beslenme ve diyet alanın da uzman Dilara Koçak , kendimiz tartıya çıkardığımız da kilo almışım derken görmek istemiyorsanız Pretoks kürünü uygulamamız gerektiğini öneriyor. Pretoksun kürünün amacı karaciğeri dinlendirmektir, ter ile toksinleri atmak çok önemlidir , yeterli sıvı ile böbrekleri çalıştırmak pretoksun tam olarak temelini oluşturuyor.

Dört günlük beslenme programını ek olarak  sauna, buhar banyosu ve masaj eklemek kürün etkisini artırıyor. Ayurveda uzman ve diyetisyen Dr. Ender Saraç  yeni bir görünüm kazanmanın en etkili yolu 4 günlük pretoks programının doğru şekilde uygulanması olduğunu açıkladı.

Vücudumuzda toksinlerin birikme nedenlerinin başın da alkol – sigara – stres – ilaç kullanımı – doymuş yağ, tuz ve şeker kullanımı -sağlıksız beslenme gibi durumlar yatmaktadır. Hayatımızdan bu tip alışkanlıkları oldukça uzak  tutmalıyız.

Bir Gün Boyunca Uygulayacağımız Pretoks kürü

Sabah il kalktığımız da

1 su bardağı ılık su taze sıkılmış yarım limon suyu karıştırarak yavaş olarak içilecek.

Kahvaltı

Yağsız tuzsuz ince bir dilim beyaz peynir, 2 ince dilim kepekli ekmek,1 domates,  maydanoz, salatalık. Veya ; 2 yemek kaşığı yağsız yoğurt, 3 porsiyon meyve,  1 tatlı kaşığı kadar bal

Kuşluk vakti

Bir fincan bitki çayı, 3 adet kuru kayısı,

Öğlen 

Bir büyük tabak bol yeşil salata, 1 yemek kaşığı kadar kepek ilavesiyle, 4 yemek kaşığı kadar yoğurt, 1 ince dilim kepekli ekmek

Ara Öğün

1 porsiyon meyve 1 armut  ,2 kivi,  3 taze kayısı sadece birini seçerek yiyoruz

İkindi

1 porsiyon meyve  kavun veya tercihen üzüm

Akşam Yemeği

8 yemek kaşığı kadar sebze yemeği, 1 tatlı kaşığı kadar  keten tohumu ilave edilmiş bol yeşil salata, 1 ince dilim ekmek, 4 yemek kaşığı kadar  sarımsaklı cacık

21.00 bir fincan bitki çayı

23.00 1 bardak klorsuz su

1 porsiyon meyve  1 yeşil elma, 4 adet taze kayısı

Yatmadan Önce

2 bardak klorsuz su

* Gün içinde her saat başı bir bardak klorsuz  su, gün boyu toplam 8 fincan  bitki çayı içilmeliyiz. Ayrıca toksik etkilerinden dolayı kürü uygularken  çay, kahve ve sigara gibi alışkanlıklarımızdan vaz geçerek  kesinlikle içilmemeliyiz.

Ender Saraç Pretoks Kürü 1JASON EARLES, KELSEY CHOW

 

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉