• PAYLAŞ

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

  • 17/08/2016 - 18:40
  • 0 Yorum
  • 919 görüntüleme

Facebook uygulamasında arkadaş listenizin başkaları tarafından görülmesinden hoşlanmıyorsanız, uygulama içerisinden yapacağınız birkaç küçük ayar ile arkadaş listenizi kısıtlamanız mümkün.

Dev sosyal ağ uygulaması Facebook kullanıcısı olarak, gizliliğine önem veriyorsanız, uygulama içerisinde birçok gizlilik ayarı bulunuyor. Bunların arasında belki de en önemlisi, uygulama içerisinde bulunan arkadaş listemizi diğer kullanıcılardan gizleyerek kullanabilmeniz. Facebook uygulamasında arkadaş listenizin, diğer kullanıcılar tarafından görülmesini istemiyorsanız bunu sizlere önereceğimiz birkaç ayarla kısıtlayabilirsiniz.

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir 1

İlk olarak kullandığımız cihaz üzerinden Facebook uygulamasındaki hesabınıza giriş yapın. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra arkadaşlar sekmesine tıklıyoruz.

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir 2

Uygulama üzerinden arkadaşlar sekmesine tıkladıktan sonraki aşamada, açılan yeni sekmede bulunan, arama sekmesinin hemen üstünde ter alan Yönet sekmesine tıklıyoruz ve ardında Gizliliği Düzenle sekmesini açıyoruz.

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir 3

Açılan sekme üzerindeki seçeneklerde Arkadaş listenizi, takipçilerinizi ve takip ettiğiniz kullanıcıları kimlerin görmesini istediğinizi seçebilme şansınız var. Uygulama içerisinde bulunan arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi sizden başka kimsenin görmesini istemiyorsanız, Sadece Ben sekmesini işaretlemeniz ve bu işlemin ardından Bitti sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bu yapılan işlemin ardından Facebook uygulaması içerisinde arkadaşlarınızı ve takipçilerinizi kimse göremez. Ayarları değiştirmek istediğiniz da yapılan işlemi tersine çevirmeniz yeterli olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
  • PAYLAŞ
ETİKETLER :


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉