• PAYLAŞ

Facebook Görünmeyen Mesajlara Nasıl Bakılır?

  • 10/09/2016 - 20:00
  • 0 Yorum
  • 941 görüntüleme

Sosyal ağ devi olan Facebook kullanıcı sayısı resmi rakamlara bakıldığında 1 milyarı aşmış durumda bu da uygulamanın herkes tarafından oldukça cazip hale gelmesine sağlıyor. Bu kadar fazla kullanıcı kitlesi olan bir sosyal platform insanlara ulaşmanın, sesini duyurmanın, reklam yapmanın en geçerli kaynağı konumunda olması da gayet normaldir. Sosyal medya denildiği zaman bir milat olan uygulama içerisinde neredeyse aradığınızı bulmamanız imkansız diyebiliriz. Bu kadar içeriğin bir arada olduğu uygulama içerisinde sizlere gelen bildiriler mesajlar gönderiler de sayamayacağınız kadar çok olduğu zamanlar sıklıkla karşınıza çıkıyordur. Birde tam bir Facebook fenomeniyseniz o zaman işiniz daha da zor diyebiliriz.

Facebook kullanıcılarını memnun etmeye ve sıkılmamaları için sürekli olarak güncelleme yayınlayarak bünyesine yeni özellikler katmayı benimsemiş bir uygulama diyebiliriz. Tabi kullanıma sunulan her yeni özellik, her kullanıcı için mükemmel olmasa da milyarlarca kullanıcısı olan bir uygulamada herkes yeni gelen özelliğe bir kez yakından bakmak istese sonuç olarak bildirimler, paylaşımlar ve mesajlar derken bilgi akışı da son derece hızlanıyor demek. Facebook geliştiricilerinin de tam olarak amaçları bu zaten.

Konuyu fazla uzatmadan aslın da sizlere bu kadar yığılmış olan bildirimleriniz arasından sizlere gelen önemli olanları göremediğiniz ve bunun ciddi bir sıkıntı olduğunu biliyoruz diyebiliriz. Bu yazımızda sizin okuyamadınız göremediğiniz mesajlarınızı artık rahatlıkla görebilmenizi sağlamak adına bir çözüm yolu sunmaya çalışacağız.

İlk olarak Facebook hesabınıza giriş yapın ve ardından profil sayfasınız açıyoruz. Profil sayfamızı açtıktan sonra üst tarafta bulunan menü üzerinden gelen mesajlara tıklıyoruz.

facebook-gorulmeyen-mesaj-1

Açılan sekme üzerinde yukarıdaki görsel de gördüğünüz gibi diğer +99 yazılı olan sekmeye tıklıyoruz. Bu sekmeye tıkladığınız da aslında size gelen ama aslında hiç göremediğiniz mesajlarınız açılacak sekmede alt kısımda yer alan tümünü gör sekmesine tıklıyoruz.

facebook-gorulmeyen-mesaj-2

Bu aşamadan sonra size kolay gelsin diyoruz, uzun zamandan beri haberinizin olmadığı yüzlerce merhaba demek uzun bir zamanınızı alacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
  • PAYLAŞ


Böldüğüm için üzgünüm ama,


2 dk’dan daha fazla bir süredir sitemizdesiniz.Bir beğeniyi hakettiğimizi düşünüyoruz 😉